SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Sosyal Medya İle Alakalı Bir İtirafta Bulundu

Dünya çapında ünlü olan şarkıcılardan Selena Gomez, 90 gün devam eden rehabilitasyon sürecini, instagram isimli sosyal medya hesabı üzerinde en çok takipçiye sahip olmanında ona hissettiklerini ve özel yaşamına dair daha pek çok detayı anlattı.

Sosyal Medya İle Alakalı Bir İtirafta Bulundu
Bu haber Vedat Soylu tarafından 17 Mart 2017 - 21:00 'de eklendi ve 416 kez görüntülendi.

Selena Gomez, Vogue Amerika için çok çarpıcı bir takım açıklamalarda bulundu. 24 yaşında olan yıldızın fotoğraflarını ise Mert Alaş ile birlikte Marcus Piggott çekti.113 milyon tane takipçisi ile birlikte ”Instagram Kraliçesi” isimli ünvanına sahip dünya çapında ünlü olan şarkıcı, telefonun üzerinden İnstagram uygulamasını silmiş olduğunu, şu anda aktif hesabını ise asistanının kullanmakta olduğunu itiraf etti. Selena Gomez ayrıca, uyandığı zamandan yatana kadar burada zaman geçirmekte olması ve de karşısına görmeyi istemediği şeyleri çıkartması sebebi ile bu kararı aldığını da açıkladı.

90 gün süresince depresyon ve de anksiyete nedeni ile rehabilitasyon merkezinde yatmış olan Selena Gomez, geçmiş dönemler içerisinde ilişkilerini fazlası ile göz önünde yaşadığından dolayı insanların kendisini kısa bir süre içerisinde unutmasını hiç bir şekilde bekleyemeyeceğini de açık bir şekilde söyledi. Şimdi ise çok daha temkinli bir durumda olan ünlü ve de başarılı şarkıcı, bu sebep ile yeni sevgilisi olan The Weeknd hakkında konuşma yapmaktan ise kaçındı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı