SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Sosyal Medya Üstünden Bir Sevgili Bulduğunu Açıkladı

Ünlü şovmenlerden biri olan Mehmet Ali Erbil konuk olarak katılmış olduğu canlı yayın programı esnasında özel yaşamı ile alakalı bir itirafta bulunup sosyal medya üstünden tanışmış olduğu biri ile sevgili olduğunu açıklamış idi.

Sosyal Medya Üstünden Bir Sevgili Bulduğunu Açıkladı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 21 Mart 2017 - 23:00 'de eklendi ve 390 kez görüntülendi.

”Duymayan Kalmasın” isimli programa konuk olarak katılmış olan şovmenlerden Mehmet Ali Erbil ise, canlı yayın esnasında flaş bir tane aşk itirafında da bulundu. Ünlü ve başarılı şovmen, ısrarlı durumdaki sorular üstüne sosyal medya üzerinden sevgili bulmuş olduğunu da açık bir şekilde belirtti.Bakü’ye uçacak olduğunu açık bir şekilde söyleyen Mehmet Ali Erbil, sunucu olan Seren Serengil’in ise; ”Benim tanımış olduğum Mehmet Ali bu uzun yolculuğa bir aşk ve bir sevgili için çıkıyordur” ifadelerine yer vermesi üstüne, bu ilişkisini de itiraf etmek mecburiyetinde kaldı. Instagram isimli sosyal medya hesabı üstünden bir sevgili edinmiş olduğunu söyleyen ünlü ve başarılı şovmen, onun içinde Bakü’ye gidecek olduğunu açıkladı.

Mehmet Ali Erbil ayrıca, kızı Yasmin ile alakalı sorulmuş olan soruya göre ise; ”Kızım artık şov dünyasının içinde ve de yaptıkları tamamı ile normal. Fakat tekrar da sosyal medyaya koymuş olduğu bazı fotoğraflarından dolayı onu pek çok defa uyarıyoruz” ifadeleri ile bir cevap verdi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı