SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Soygun İle Alakalı Detayları Gözyaşları İçerisinde Anlattı

Amerika Birleşik Devletleri asıllı magazin yıldızlarından Kim Kardashian, geçtiğimiz sene Ekim ayında Fransa’nın başkenti olan Paris’te kalmış olduğu otel odasında ”silahlı bir soygun” şokunu yaşamıştı.

Soygun İle Alakalı Detayları Gözyaşları İçerisinde Anlattı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 20 Mart 2017 - 20:40 'de eklendi ve 269 kez görüntülendi.

Kardashian yaşamış olduğu soygun olayını ilk defa tüm detayları ile anlattı. Anlatır iken de gözyaşlarına hiç bir şekilde hakim olamadı…Hırsızların tarafından tecavüze uğramaktan da kılpayı kurtulmuş olduğunu açıklayan 36 yaşında bulunan reality şov yıldızı şu şekilde konuştu;

”İçlerinden bir tanesi bacaklarımı tutmaktaydı, ben ise korkudan ne yapacak olduğumu bilmez bir durumdaydım, üstümde kıyafetlerim de bulunmamaktaydı. Beni yatağın ön tarafına doğru çekti ve de işte o an ben kendi kendime ”Tamam artık, bana tecavüz edecek oldukları an bu” şeklinde içimden geçirdim. Kendimi zihinsel bir şekilde bu korkunç gerçeğe hazırlamıştım ki daha sonrasında da vazgeçti. Bacaklarımı bantladı ve de elinde yer alan silahı kafama doğru doğrulttu.””O an içerisinde dua etmeye başlamıştım. Kourtney’nin yatağın üstündeki cansız bedenimi görmüş olduğunda nasıl hissedeceğini düşünüyordum. Daha sonra onlara ”Bizi burda öldürecek misiniz?” şeklinde soru sordum. ”1 tane bebeğim ve de ailem var lütfem benim yaşamama izin verin”’ şeklinde onlara da yalvardım. Fakat beni anlamamaktalardı. Onlara bir anda paramın olmadığını söyledikten sonra, beni koridora doğru sürüklediler o zaman ise adamların ellerindeki silahı net olarak gördüm. Silaha ve de merdivenlere dikkatlice baktım. Beni burda arkamdan vurarak atabilirlerdi. Kaçmak içinse kendime fırsat aramaktaydım ancak bu durumdan kutulabilecek olduğuma yönelik hiçbir tane belirti bulunmuyordu. Hırsızlarda beni daha sonrasında balkona çıkarttı ellerim ve de ayaklarım bağlı idi. Hırsızlardan 2 tanesinin ise Fransız polisi gibi giyindiklerini görmüştüm. Moda tasarımcısı olan arkadaşım Simone ise kendisini tuvalete kilitleyerek kardeşlerimi aramamış olsa belki de yaşamda olmazdım” ifadeleri ile konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA