SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Survivor 2017 14 Mart Kim Elendi? Adem Mi? Şahika Mı? Pınar Mı? Fatih Mi?

Survivor 2017 14 Mart Kim Elendi? Adem Mi? Şahika Mı? Pınar Mı? Fatih Mi?
Bu haber Alper tarafından 13 Mart 2017 - 13:29 'de eklendi ve 528 kez görüntülendi.

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2017’nin eleme heyecanı izleyicilerde ayrı bir yer edinmiş durumda. Her hafta bir ismin Survivor’dan elendiği yarışmada konsey günü gergin anlara tanıklık ediyoruz. Dokunulmazlığın kaybedilmesi üzerine bir de takımdan bir kişinin ayrılması kaybeden takımlarda gerginliği hat safhaya çıkarıyor. Birbirleri arasında anlaşmazlıkları olan adaylar eleme gecesinde hınçlarını çıkartıyor. Survivor 2017’nin 14 mart akşamı kim elendi, 4 isimden kim gitti? en çok merak edilen sorulardan birini haberimizde yanıtlamaya çalıştık.İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler 2 aday çıkartmak zorunda kalmıştık. Bu adaylar Şahika ve Adem olmuştu. Şahika’nın oyunlardaki performansı göze alındığında düşük bir performans gösterdiği için aday gösterilmişti. Adem ise Sedat’la olan husumeti yüzünden ismi yazıldı.

İkinci dokunulmazlık oyununu yine Ünlüler kaybetti ve elenme adaylarına Şahika ile Adem’den sonra Pınar ve Fatih’de eklendi. Pınar’ın oyunlardaki başarısını göz önüne aldığımızda elenmeyeceğini tahmin ediyoruz. Şahika ve Adem’de izleyici yönünden iyi durumdalar. Fakat aynı şeyi Fatih için söyleyemeyeceğiz. Bu dörtlüden en zayıf halka olarak Fatih görünüyor. Fatih’in sms oylamasında en az oyu alıp adaya veda edeceğini düşünüyoruz.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı