SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Survivor 2017’de İlhan Mansız ve Fatih Hürkan Neden Kavga Etti Ne Oldu?

Survivor 2017’nin 12 mart pazar akşamı yayınlanan bölümünde İlhan Mansız ve Fatih Hürkan ikinci kez kavgaya tutuştu. Ünlüler takımında yaşanan kavgalara bir yenisi daha eklenirken takım içerisindeki gruplaşmalarda gözlerden kaçmadı.

Survivor 2017’de İlhan Mansız ve Fatih Hürkan Neden Kavga Etti Ne Oldu?
Bu haber Alper tarafından 13 Mart 2017 - 10:26 'de eklendi ve 631 kez görüntülendi.

Survivor 2017’nin geçtiğimiz akşam yayınlanan bölümünde Ünlüler takımında yeni bir kavgaya daha tanık olduk. İlhan Mansız ve Fatih Hürkan arasındaki kavga neredeyse büyüyordu.Survivor 2017’de Ünlüler’in performanslarından çok aralarındaki gruplaşmalar ve yaşanan kavgalar konuşuluyor. 12 mart pazar akşamı yayınlanan Survivor 2017’de dokunulmazlık oyununu Gönüllülere kaptıran Ünlüler yine çatlak verdi. Ünlü futbolcu İlhan Mansız ve Fatih Hürkan arasında gergin anlar yaşanırken diğer yarışmacılar onları ayırmakta güçlük çekti.

Dokunulmazlık oyununda İlhan Mansız’ın yeterli performans sergilemediği öne sürülünce Fatih Hürkan İlhan Mansız’dan nasibini aldı. İlhan Mansız direk hedef olarak Fatih’i seçti. Fatih ise kendisine bağıran İlhan Mansız’ı uyarmak istedi ve ortalık iyice karıştı. Adem ve Serhat İlhan’ı tutmaya çalıştı. Fatih’i ise Sabriye tuttu. Geçtiğimiz haftalardan hatırlayacağınız üzere İlhan ve Fatih arasında yaşanan kavgada Acun Ilıcalı Fatih’e kazanılan ödülden yararlanmama cezası vermişti. Bu iki yarışmacı arasında çıkan kavgaların oyunlarda başarısız oldukça sonu gelmeyecek gibi görünüyor.Yaşanan bu kavga gece konseyinde de gerilime yol açtı. Ada konseyinde İlhan Mansız’ın Fatih’e uzun süre dik dik bakması sonucunda yine bir kavga havası oluştu. Yaşanan bu olumsuz olayların ardından konseyde Fatih’in ismi yazıldı ve Fatih eleme adayı olarak açıklandı.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı