SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Survivor Yarışmasın da Olan Anıl Öyle Bir Teklif Yaptı ki…

Survivor’ dokunulmazlık oyununda Tarık Mengüç’e yenilen Anıl, arkadaşlarına “beni best-off’a muhakkak çıkarın yenilirsek adımı kesin yazın.

Survivor Yarışmasın da Olan Anıl Öyle Bir Teklif Yaptı ki…
Bu haber editör tarafından 27 Şubat 2017 - 12:41 'de eklendi ve 269 kez görüntülendi.

Survivor’ dokunulmazlık oyununda Tarık Mengüç’e yenilen Anıl, arkadaşlarına “beni best-off’a muhakkak çıkarın yenilirsek adımı kesin yazın. Gönüllüler takımı Anıl’ın bu teklifi ise büyük şok yarattı.TV8 ekranına gelen ve büyük ilgi gören Survivor 2017′ dün akşam yayınlanan bölümünde çok ilginç bir olay oldu.

Gönüllüler takımında yer alan Anıl Karakurt, dokunulmazlık oyunu esnasında takım arkadaşlarına “beni best-off’a çıkarın, yenilirsem de adımı muhakkak yazın. Gönüllüler takımı durumu şaşkınlık içinde karşıladı.

ANIL, ÇIKTIĞI İLK OYUNDA TARIK MENGÜÇ’E FENA HALDE YENİLDİÇıktığı ilk oyunda Tarık Mengüç’e yenildi Anıl, arkadaşlarına kendine çok güvendiğini söyledi ve bir teklif yaptı.

YENİLİRSEM BENİ ELEYİN

Anıl, kendine güvendiğini ve best-of’ta mücadele yapmak istediğini söylerken, kaybetmesi durumunda ada konseyinde isminin yazılmasını istedi.GÖNÜLLÜLER BEST-OFF’U 5-0 KAYBETTİ

Takım arkadaşları, Anıl’ın teklifi karşısında bir anda ne söyleyeceğini bilemedi. Bu teklif geri çevrilirken, gönüllülerin best-of’u 5-0 gibi çok farklı bir skorla kaybetmesi dikkatlerden kaçmadı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA