SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Susması İçin Para Teklif Edildiğini Açıkladılar

Sunuculardan Emre Saygı’nın Youtube üzerinden canlı yayınlanmakta olan Türkiye’nin Talk Show programı ‘‘Hadi Be’’ye konuk olarak oyunculardan Begüm Kütük katıldı.

Susması İçin Para Teklif Edildiğini Açıkladılar
Bu haber Vedat Soylu tarafından 13 Mart 2017 - 22:35 'de eklendi ve 209 kez görüntülendi.

Canlı yayın esnasında Emre Saygı ve de sosyal medya kullanıcılarının sorduğu sorularını cevaplayan Begüm Kütük, hiç bir şekilde bilinmeyen yönlerinin hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu.Çocukluğunun ise İzmir ili içerisindeki mahallede futbol oynayıp geçmiş olduğunu açıklayan Begüm Kütük ”Çocukluğum İzmir ili içerisinde yer alan mahallemde futbol oynamak ile geçti. Futbol ile büyüdümde diyebilirim. Çok iyi bir şekilde futbol oynuyordum ve de hatta şimdi bile rovaşata yapabilmekteyim. Erdil sabahları ise benim için kadın bedenine girmiş bir erkek çocuğu gibisin ifadelerini kullanıyor” şeklinde konuştu.

Eşi olan Erdil Yaşaroğlu ile ilk tanışma anını da açıklayan Begüm Kütük; ”Erdil’le arkadaşlarımızın bulunduğu bir ortam içerisinde tanıştık. Beni etkilemek amacı ile ilk kez bir kız için masa üstüne karikatür resim çizdi. Böylelikle de beni etkilemeye çalışmıştı” ifadelerine yer verdi..Erdil Yaşaroğlu’nun devamlı olarak mutlu olmasından yakınmış olduğunu da açıklayan Begüm Kütük ”Erdil sürekli olarak mutludur. Sabah uyanmış olduğunda, öğlende ve akşam hep mutlu ve de gerileceğimiz bir ortamda ise çok rahattır. Bende devamlı olarak Erdil’e aman be sürekli olarak mutlusun diye söylenmekteyim” ifadelerine yer verdi..

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA