SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Tabutun İçerisindeyken Fenalaştığı Açıklandı

İçerde isimli dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanmış olan bölümü içerisinde tabuta girmiş olan Uğur Yücel, burada çok zor anları da yaşadı.

Tabutun İçerisindeyken Fenalaştığı Açıklandı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 26 Mart 2017 - 21:39 'de eklendi ve 248 kez görüntülendi.

Herkesin büyük bir heyecan ile izlemekte olduğu ve de merak ettiği İçerde isimli televizyon dizisinin geçtiğimiz hafta yayınlanmış olan bölümü içerisinde ”Celal Baba” isimli rolünü canlandırmış olan Çetin Tekindor’un, düşmanı olan ”Kudret” karakterini canlandıran Uğur Yücel’i ise diri bir şekilde mezara gömmesi izleyen herkesi çok fazla şoke etmiş idi.Polis karakterinde olan olan Mert’in ise Celal’in muhbiri olduğunu çözmüş olan Kudret ikilinin beraber çalışmış olduğunu da fotoğraflayabilmek amacı ile bir Oyun kurdu. Kudret’in yapmış olduğu bu planını önceden öğrenmiş olan Celal ise, düşmanını büyük bir hüsrana uğratıp oyununu bozmuş oldu.

Celal ise, Kudret’i canlı bir şekilde tabuta koyduktan hemen sonrasında da mezara gömdü. 5 defa yinelenmiş olan bu sahne esnasında soğuk terler dökmüş olduğunu da açık bir şekilde belirten Uğur Yücel ‘Kapalı ve de çok dar bir yerde kalma korkum mevcut. Üzerime bir de bu esnada toprak atıldıktan sonra bir anda fenalaştım. Canlı bir şekilde tabuta girmekte ne kadar fena bir şeymiş’ şeklindeki ifadelerine yer verdi.Kudret isimli karakter ile dizide yer alan Uğur Yücel 23. bölüm içerisinde diziye dahil olmuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA