SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Tam 90 Gün Sonrasında Bir Cenaze Töreni Gerçekleştirecekler

Noel gününde evinde ölü bir şekilde bulunan İngiliz pop ikonlarından George Michael’in ölüm nedeni geçtiğimiz günler içerisinde ortaya çıkmış, Michael’in doğal nedenlerden öldüğü adli tıp tarafından belirtilmişti.

Tam 90 Gün Sonrasında Bir Cenaze Töreni Gerçekleştirecekler
Bu haber Vedat Soylu tarafından 20 Mart 2017 - 20:21 'de eklendi ve 287 kez görüntülendi.

Oxforshire’nin uzman adli tabiplerinden Darren Salter Michael’ın ölüm sebebini ”kalp kasının iltihabi ve de karaciğer yağlanmasına bağlı bulunan dilate kardiyomiyopati”’ şeklinde belirtti. 53 yaşında olan yıldızın, 35 senedir uyuşturucu kullanmakta olduğu biliniyordu. Fakat raporda ise bu durum halen belirtilmedi.Michael’in yaşam arkadaşı olan Fadi Fawaz yıldızı ise Londra’sa Thames nehri kıyısında yer alan evlerinde uyurken bulmuş olduğunu belirtmişti. George Michael için ise ölümünden tam 90 gün sonrasında, 30 kişilik kilise içerisinde mütevazı bir cenaze töreni gerçekleştirilecek.

Aralık 2016 tarihi içerisinde yaşamını kaybetmiş olan George Michael için Londra’nın kuzeyinde yer alan Highgate West mezarlığının içerisinde bulunan, 1839 senesinde inşa edilmiş 30 kişi kapasitesine sahip küçük kilise içerisinde bir tören yapılacak. 53 yaşında yaşamını kaybetmiş olan şarkıcının Highgate West içerisinde annesinin yanına defnedilecek olduğu da açıklandı. Cenaze töreni esnasında eski Spice Girls grubunun üyesi ve de Michael’ın yakın arkadaşlarından Geri Horner’ın konuşma yapacak olması da bekleniyor.İngiliz The Sun gazetesinin yapmış olduğu özel bir haberine göre; cenaze töreni ise kalabalıktan çok daha uzak, küçük bir topluluk ile yapılacak.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı