SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Tarkan Tam 22 Sene Sonra Amerika’da Konser Verdi

Megastar Tarkan, 22 senelik bir aradan sonra Amerika Birleşik Devletleri’nin New York kentinde bir konser verdi.

Tarkan Tam 22 Sene Sonra Amerika’da Konser Verdi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 03 Mart 2017 - 14:30 'de eklendi ve 368 kez görüntülendi.

Tarkan, Amerika Birleşik Devletleri konserlerinin ilk ayağı içerisinde dünya starlarını ağırlamış olan Manhattan Center’da yer alan Hammerstein isimli konser salonunda hayranları ile buluştu.Son Amerika Birleşik Devletleri konserini 1995 senesi içerisinde vermiş olan Tarkan’ı, Türk hayranlarının yanında Rusya ile birlikte Meksika ve de İran kökenine sahip sevenleri de canlı bir şekilde izleme fırsatı bulmuş oldu. New York ve de Los Angeles olmak üzre Amerika Birleşik Devletleri’nde ilk seri konserlerini vermiş olan Megastar, salonu doldurmuş bulunan yaklaşık 3.500 tane Türk ve de yabancı hayranına fazlasıyla coşkulu bir gece yaşatmış oldu.

Gece esnasında repertuvarında yer alan pek çok sevilen eski ve de yeni şarkının yanında birde İngilizce şarkılar seslendirmiş olan sanatçıya sevenleri de şarkılarınsa sürekli olarak eşlik etti.
Tarkan’ın Amerika Birleşik Devletleri’ndeki konserlerini organize etmiş olan SM Prodüksiyon’un sahibi Şengül Oğuz ise, organizasyonla alakalı olarak gerçekleştirdiği açıklama içerisinde; ”Bizim misyonumuz, Türkiye’mizi en iyi bir şekilde Amerika’da temsil edebilmek ve burada yaşamını devam ettiren Türklerin ihtiyaçlarına karşılık vermektir” ifadelerine yer verdi.Oğuz ayrıca, konserlerin yaklaşık olarak 1,5 senelik emeğin sonucu olarak gerçekleşmiş olduğunu belirtti.
Tarkan’ın, 5 Mart tarihi içerisinde Los Angeles’ta yer alan Microsoft Novo’da verecek olduğu konserin biletlerinin tükenmiş bir durumda olduğu da bildirildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA