SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Tarkan Yabancı Hayranları İçin Sürpriz hazırladı

Önümüzdeki ay içerisinde Amerika Birleşik Devletleri’nde 3 tane farklı konser verecek olduğu açıklanan Megastar Tarkan, yabancı olan hayranlarını da hiç bir şekilde unutmadı.

Tarkan Yabancı Hayranları İçin Sürpriz hazırladı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 22 Şubat 2017 - 13:15 'de eklendi ve 490 kez görüntülendi.

Önümüzdeki ay içerisinde Amerika Birleşik Devletleri’nde 3 tane farklı konser verecek olduğu açıklanan Megastar Tarkan, yabancı olan hayranlarını da hiç bir şekilde unutmadı. Megastar Tarkan, repertuvarına İngilizce bazı parçalar da eklemiş olduğunu açıkladı.Megastar Tarkan, 2 ve 3 Mart tarihleri içerisinde New York’ta ve 5 Mart tarihinde ise Los Angeles’ta verecek olduğu konserlerinin hazırlıklarına da çok büyük bir hız kazandırdı. Önceki gün içerisinde ekibi ile stüdyoya girmiş olan ünlü sanatçı, provadan özel bir video paylaştı. İngilizce şarkılar da söylemekte olan Megastar Tarkan şu sözler ile de sürprizini net bir şekilde açıklamış oldu;

”Şu anda provadayız ve ben fazlası ile heyecanlı bir durumda. En çok sevilen Türkçe parçalarımdan oluşan repertuvarıma aynı zaman içerisinde bir İngilizce şarkılar da ekleme kararı alarak ekledim. Sanıyorum ki bunu çok fazla seveceksiniz. Amerika Birleşik Devletleri’nde görüşmek üzre…” Bütün Dünya çapında milyonlarca sayıda hayranı bulunan Megastar Tarkan, bu şekilde farkını bir defa daha göstermiş oldu.Megastar Taken geçtiğimiz günlerde Darüşşafaka yararına düzenlenen konserde sahne almış ve bedava bile isteyen sosyetikleri de veto ederek kabul etmemiş idi. Sonrasında yeni albüm için stüdyoya gireceğini açıklayan Megastar Tarkan yurtdışı konser tarihlerini de açıklamış idi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA