SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Taziye İçin Reina’ya Geldi

FIA’nın (Federation Internationale de l’Automobile-Uluslararası Otomobil Federasyonu) Başkanı görevindeki Jean Todt, eşi olan Michelle Yeoh ile birlikte İstanbul iline geldi.

Taziye İçin Reina’ya Geldi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 21 Şubat 2017 - 15:45 'de eklendi ve 461 kez görüntülendi.

FIA’nın (Federation Internationale de l’Automobile-Uluslararası Otomobil Federasyonu) Başkanı görevindeki Jean Todt, eşi olan Michelle Yeoh ile birlikte İstanbul iline geldi.TOSFED (Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu)’in Başkanı görevindeki Serkan Yazıcı’nın davetlisi olarak İstanbul iline 2 günlük bir ziyarette bulunmuş olan Fransız başkanın ilk işi ise, Reina’ya giderek terör saldırısında yaşamını kaybedenler için bir karanfil bırakmak oldu. FIA’nın Başkanı görevindeki Jean Todt, İstanbul iline gelir gelmez, Serkan Yazıcı’ya da Reina’yı ziyaret etmeyi istediğini söylemiş. Yazıcı, İstanbul iline pek çok defa gelen ve de her geldiğinde kesinlikle gittiği Reina’da gerçekleşen terör olayından ötürü çok üzgün olduğunu açıklayan Todt’u ise, hemen Reina’ya götürmüş.

Yazıcı ile Todt’u ise Reina’nın ortaklarından Ali Ünal karşılamış. Ünal, burada taziyelerini bildirmiş olan ve de karanfil bırakan Todt’a ise mekanı gezdirerek saldırıyla alakalı olarak bilgi vermiş. Bu esnada Todt ise, Reina’nın taziye defteri içerisine, yaşanan bu olaylardan ötürü duyduğu üzüntüyü de yazmış. Fransız başkana yapmış olduğu bu hassas davranışından ötürü ise kocaman bir alkış… TOMSFED’in Başkanı görevindeki Serkan Yazıcı ise, Çırağan Sarayı’nda ağırlamış olduğu FIA Başkanı görevindeki Jean Todt ve de eşi Michelle Yeoh ile son gün içerisinde kahvaltı yaptı; sonrasında da başkan ile eşini helikopteri ile havalimanına doğru uğurladı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /YeniDizin/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı