SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Tek Bir Tweet İle 3.000$ Kazandı

Milyonlarca sayıdaki kişinin takip etmiş olduğu ünlüler, reklam gönderilerinin başına rekor ücretleri de alabiliyor. TNW isimli ekibin ise Paris Hilton’a yayınladığı tek bir tweet için 3.000 dolar para ödemiş olduğu ortaya çıktı.

Tek Bir Tweet İle 3.000$ Kazandı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 24 Mart 2017 - 20:20 'de eklendi ve 266 kez görüntülendi.

The Next Web, her sene geleneksel bir şekilde TNW Conference isimli etkinliğini düzenlemeye devam ediyor. Bu geleneksel olarak yapmaya devam ettikleri etkinliği çok daha fazla kişiye duyurmayı istemiş olan TNW ekibinin ise tek bir tane Reklam tweeti atması için Paris Hilton’a 3.000 dolar tutarında bir para ödemiş olduğu da ortaya çıktı. Hilton 10 saniye içerisinde atmış olduğu tweet’te, Amsterdam’da gerçekleşecek olan The Next Web konferansından hemen sonra yapılacak after party’e davet edilmiş olduğunu ve de Amsterdam’ı çok fazla sevdiğini açıkladı.Tek bir tane tweet yada paylaşım için ünlü bir kişiye 3.000 dolar tutarında bir ödemek çok yüksek gibi gelse bile TNW Conference ekibi ise kısa bir zaman içerisinde Paris Hilton aracılığı ile istediği şeyi de elde etmeyi başarmış..

Hilton’ın atmış olduğu gönderi aslında çok kısa ve de toplama 1 dakika içinde tamamlanabilecek seviyede bir yazı. Düşünüldüğü zaman tek bir gönderi atılması için ünlü bir kişiye 3.000 dolar para vermek çok yüksek görünmekte ancak, ekip kısa süre içerisinde istedikleri kişi sayılarına da ulaşmış.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA