SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Tekrardan Aşk Yaşamaya Başladılar

Geçtiğimiz aylar içerisinde Yunanistan’a yerleşmiş olan Burak Hakkı, hem iş konusunda hem ise aşkta kazanan oldu!

Tekrardan Aşk Yaşamaya Başladılar
Bu haber Vedat Soylu tarafından 07 Mart 2017 - 18:50 'de eklendi ve 312 kez görüntülendi.

Komşu ülkede tiyatro oyununda rol almaya başlayan Hakkı, Yunanlı sunuculardan Konstantina Spyropoulou ile tekrardan aşk yaşamaya da başladı.



İkilinin küllenmiş olan aşkının seneler sonra alevlendiğini de Yunan basınında yayınlanan haberler ortaya çıkarttı. Sema Şimşek ile 11 senelik evliliğini 2012 senesi içerisinde bitiren ve de bu evlilikten 9 yaşında bir tane oğlu bulunan Hakkı, 2015’te ise Yunan asıllı güzel ile kısa zamanlı bir birliktelik yaşamıştı.

İkili yolarını ayırdıktan sonra Burak Hakkı, çok zaman geçmeden Gülşen Potuk ile yeni bir aşka daha yelken açmıştı. Ünlü çift ise, geçtiğimiz ay içerisinde Yunanistan tatilinde kavga ettikten sonra yaklaşık olarak 2 senelik ilişki de mazide kalmış oldu.

Potuk, Türkiye’ye döndüğünde sosyal medya üzerinde ”Bir kez aldatan kişiyi affeder isen, seni tekrar kullanır. Çünkü ihanet artık bir ruh hali değil de, karakterin aslında bir dökülüş biçimidir” şeklindeki mesajını yayınlamıştı. Gülşen Potuk’un ihanete uğramış olduğu güzelin ise Konstantina Spyropoulou olduğu belli oldu.



Bu esnada Spyropoulou, Alpha TV kanalının sahibi Dimitris Kontominas’ın eski sevgilisi olarakta bilinmekte… 78 yaşında olan işadamıyla geçtiğimiz sene aşk yaşamış olan güzel sunucunun Burak Hakkı’ya dönmüş olduğunu öğrenen bazı hayranları da ”İşte Türk’ün büyük zaferi” şeklinede çeşitli espriler gerçekleştirdi..

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA