SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti tatilin tadını çıkartıyor

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti tatilin tadını çıkartıyor
Bu haber Alper tarafından 11 Temmuz 2018 - 9:50 'de eklendi ve 183 kez görüntülendi.


Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti, 10 gün sürecek tatilin tadını çıkarıyor. Kiraladıkları lüks teknede bir hayli keyifli vakit geçiren Sayışman-Abazi ikilisi, birbirleri ile şakalaşırken ilginç görüntülerin çıkmasına neden oldu

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti, 10 gün sürecek tatilin tadını çıkarıyor. Marmaris ve Göcek arasında demirleyen çifte, İlda Abazi, Kenan Sipahi ve Uğur Boral eşlik ediyor.
Habertürk muhabiri Onur Aydın’ın haberine göre, kiraladıkları lüks teknede bir hayli keyifli vakit geçiren ikili, birbirleri ile şakalaşırken ilginç görüntülerin çıkmasına neden oldu.
Tolgahan Sayışman eşi Almeda’ya şaka yapınca, ablasının yardımına İlda Abazi koştu. Bir anda yakışıklı oyuncunun üzerine atlayan abla-kardeşin keyifli halleri dikkat çekti.
Bir ara sıcaktan bunalan Uğur Boral ve Tolgahan Sayışman, denize girerek serinledi. Kanoya binen Boral’a, arkadaşı Sayışman iterek destek verdi.
Bikinisi ile dikkan çeken Almeda Abazi’yi çeken gazetecileri gören Kenan Sipahi, drone uçurarak muhabirleri görüntüledi.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home2/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı