SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Türk İnsanlarının Korunması İçin Dua Ettiğini Açıkladı

Uzun seneler boyunca Michael Jackson ve de Whitney Houston başta olmak üzre pek çok ünlü sanatçının vokalistliğini yapmış olan Amerikalı sanatçılardan Della Miles; ”Sahne içerisinde ve de sahne dışındayken Türk insanından görmüş olduğum kibarlığı hiç bir şekilde unutamam. Burası fazlası ile güzel bir ülke ve de buraya geldiğimden dolayı fazlasıyla mutluyum.” ifadelerine yer verdi..

Türk İnsanlarının Korunması İçin Dua Ettiğini Açıkladı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 20 Mart 2017 - 23:45 'de eklendi ve 304 kez görüntülendi.

İstanbul ili içerisinde bir dizi konser vermiş olan sanatçı, kariyerine yönelik olarak, Teksas’ta dünyaya gelmiş olduğunu belirtip, kendine müzik aşkını aşılamış olan anne ve de babasının 6 tane çocuğundan en küçüğü olduğunu açıkladı.Miles, ayrıca müzik için doğmuş olduğunu dile getirip; ”Benim yaşamım müzik ve de hedefim olabildiğince çok daha fazla insana ulaşabilmektir. Böylelikle müziğe karşı olan sevgimi çok daha fazla kişiyle paylaşabilirim.” ifadeleri ile konuştu.

Üniversitedeki öğrenimine başladıktan hemen sonra, yapmayı istediği tek işinse müzik olduğuna karar verip öğrenim yaşamını yarıda bırakmış olan sanatçı, bu sebep ile ilk iş olarak Teksas’tan ayrılarak Los Angeles’a taşınmış olduğunu da aktardı.Della Miles ayrıca, Los Angeles’a yerleştikten hemen sonra oradaki pek çok kulüpte ve de stüdyoda şarkı söylemiş olduğunu, önde gelen bazı stüdyolarda da albüm kayıtları yapmaya başlamış olduğunu belirtip; ”Bir zaman sonra benimde ismim bilinmeye başladı.” şeklindeki özel bir değerlendirmesini yaptı..


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı