SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Ünlü Anneler İçin Gülşen’den Çok Sert Bir Gönderme

Güzel popçulardan biri olan Gülşen, annelik konusunda kendi kurallarını da resmi olarak ilan etti. 2 ay öncesinde anne olan ünlü şarkıcı, oğlu ile asla reklamlar içerisinde oynamayacağını açıkladı.

Ünlü Anneler İçin Gülşen’den Çok Sert Bir Gönderme
Bu haber Vedat Soylu tarafından 09 Mart 2017 - 16:00 'de eklendi ve 264 kez görüntülendi.

Gülşen açıklamasında ”Azur Benan”ı hiç bir şekilde ticari malzeme yapmam” diyip ünlü olan annelere bir gönderme yaptı.Doğumun öncesinde çok fazla sayıda hastaneden sponsorluk teklifi almış olmasına karşın tüm teklifleri elinin tersi ile geri çevirmiş olan ünlü şarkıcı, oğlu ile reklam filminde oynaması amacı ile kapısını çalan firmalara da olumsuz bir şekilde cevap veriyor.

Azur Benan’ın geleceği ile alakalı her şeyi eşi Ozan Çolakoğlu’yla beraber en ince ayrıntısına kadar düşünmüş olan çiçeği burnunda anne olan Gülşen, eşi ile bir banka içerisinde oğlu adına hesap açtırmış idi. Doğuma kadarki süreç içerisinde sahnelerden hiç bir şekilde inmeyen ve de hatta oğlunu kucağına aldıktan tam 26 gün sonra bile konser vermiş olan Gülşen, hamilelik süresince ve sonrasında ise devamlı olarak organik bir şekilde beslendi.40 yaşındayken anne olan Gülşen, özellikle de hurmalı yoğurt yiyip kısa süre içerisinde eski formuna kavuşmayı başardı. Çocuğunun her saniyesine tanıklık etmek amacı ile bakıcı da tutmamış olan ünlü popçu, ”annelik kanunları içerisine” bir yenisini daha ekledi.
2 aylık olan bebeğinin yüzünü hiç kimseye göstermemekte olan Gülşen, çocuklarının fotoğraflarını çekerek basın mensuplarına para karşılığında servis etmiş olan yurt dışındaki ünlü isimler gibi olmayacağını ise ”Azur Benan, daha fazlasıyla küçük. Ona nazar değmesinden çok fazla korkuyorum. Oğlumun yüzünü ise zamanı geldiğinde herkese gösteririm” ifadeleri ile de kanıtladı. Güzel olan şarkıcının bu sözleri de akıllara çocukları ile reklamlarda oynamış olan ünlü anneleri getirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA