SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Ünlü Birisi İle Aşk Yaşamayacağını Açıkladı

Dünya Kadınlar Günü’nün etkinlikleri dahilinde, Cenk Eren Maltepe Park AVM içerisinde sevenleri ile buluştu.

Ünlü Birisi İle Aşk Yaşamayacağını Açıkladı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 09 Mart 2017 - 18:30 'de eklendi ve 300 kez görüntülendi.

Dünya Kadınlar Günü’nün etkinlikleri dahilinde, Cenk Eren Maltepe Park AVM içerisinde sevenleri ile buluştu.Cenk Eren; ”Kadınlar çok özel, bu şarkılar ise kadınlara özel” diyip Ferdi Özbeğen’in hiç bir şekilde unutulmaz durumdaki eserlerini seslendirdi.

Kadınlara sadece bir gün değil her gün değer verilmesinin gerektiğini açıklayan Cenk Eren; ”Kadınlara bizi doğurmakta olan, bizi karnında taşımakta olan varlıklar olarak bakmak gerekiyor. Ona göre ise hayatımızın sonuna kadar sürekli olarak saygı duymamız gereklidir” ifadelerine yer verdi..

Sanatçı ayrıca; ”Yaşamınızda bulunan en değerli kadın kim?” şeklindeki sorusuna da ”Annem” şeklinde bir cevap verdi. Bir tane hayranı Cenk Eren’e; ”Anneniz de dahil hiçbir tane kadından dayak yediniz mi” şeklinde bir soru sordu. Annesinden dayak yemiş olduğunu da itiraf etmiş olan Eren; ”Annemden çok fazla terlik yedim. Terlik konusunda fazlası ile iddialı idi annem. Hatta büyüyünceye kadar o terlikleri hep yedim. Ancak iyi ki de yemişiz. Annelerimizden bizler terlik yemesek bugünlerin tadına hiç bir şekilde varamazdık” ifadeleri ile konuştu.Cenk Eren ayrıca; ”Genel olarak hanımları sürekli çiçek ile anlatırlar. Size biz desek ki hanımları bir yemek ile anlatın. Hangi yemek ile tarif edebilirsiniz” sorusuna da ”Türlü” ifadeleri ile cevap verince bütün herkesi bir anda güldürdü.

Bugüne kadarki süreçte oyunculuktan hep uzak durmuş olan Cenk Eren; ”Dizi ile sinema düşündüm ancak onlar beni hiç düşünmedi. Bu aralar ise yaşamımda daha fazla müzik olacak” ifadelerine yer verdi.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı