SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Ünlü Çift Nişan Yüzüklerini Taktı

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Fahriye Evcen’e sürpriz bir evlenme teklifinde bulunan Burak Özçivit sonunda yüzükleri taktı.

Ünlü Çift Nişan Yüzüklerini Taktı
Bu haber Alper tarafından 09 Mart 2017 - 12:00 'de eklendi ve 373 kez görüntülendi.

Uzun zamandır birliktelikleri bulunan ünlü çift mutluluğa bir adım daha yaklaştı. Özçvit geçtiğimiz aylarda kendi doğum günü partisini yaptığı mekanda bu defa sevgilisi Fahriye Evcen’e diz çökü evlenme teklifinde bulunmuştr. Evlenme teklifini kabul eden Fahriye Evcen’in ailesinden kızlarını istedi. Bu kız isteme merasimi Almanya’nın Solingen şehrinde hayata geçti. Hem Fahriye Evcen hemde Burak Özçivit rol aldıkları Ölene Kadar ve Kara Sevda dizilerinin yapımcılarından özel izin aldı. Nişan haberini herkesten saklamak isteyen çift izni bile gizli saklı aldı. İkili birlikte Evcen’in ailesinin yaşadığı Solingen’e uçuş yaptı. Evcen’in ailesininde onayını alan Burak Özçivit aldığı olumlu yanıtla birlikte sevgilisi Fahriye Evcen’le nişan yüzüklerini taktı.Burak Özçivit ve Fahriye Evcen aşkı nasıl başladı?

Özçivit ve Evcen bundan yıllar önce başrollerini paylaştıkları Çalıkuşu dizisinin setinde aşk yaşamaya başladı. 1.5 yıla aşkın süredir birlikteliği olan çift ilk kez 2015 yılının kasım ayında bir sinema salonunun çıkışında aileleriyle birlikte görüntülenmişti.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı