SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Vale Ücreti Kadar Benzin Harcanmış

Hakan Akkaya, Teşvikiye’de yer alan bir tane mekanın valesine arabasını teslim etmiş, sonrasında teslim almayı istediğinde ise yediğinden ve içtiğinden pişman olabilecek bir durumla karşılaşmıştı.

Vale Ücreti Kadar Benzin Harcanmış
Bu haber Vedat Soylu tarafından 26 Şubat 2017 - 16:00 'de eklendi ve 354 kez görüntülendi.

Hakan Akkaya, Teşvikiye’de yer alan bir tane mekanın valesine arabasını teslim etmiş, sonrasında teslim almayı istediğinde ise yediğinden ve içtiğinden pişman olabilecek bir durumla karşılaşmıştı.Valeden aldığı otomobil hasarlı çıkmıştı! Düşünsenize; gülerek ve isteyerek, sevdiğiniz arkadaşlarınız ile bir restorana gitmektesiniz, yemek çok iyi bir şekilde geçiyor, keyifler ise gıcır, oh artık eve dönmenin zamanı dediğinizde ise; arabanız size hasarlı bir biçimde teslim edilmekte.

Sonrası da davalar ile birlikte kavgalar de tartışmalar. ”Bizim bir hatamız değil, sizin suçunuzdur bu. Biz hiç bir şekilde dokunmadık bile” diyerek suçu inkar etmeler…

Geçtiğimiz günler içerisinde biz de Etiler’de yer alan popüler mekanlarından bir tanesine arabamızı teslim ettik, yemek sonrasında otomobilimizi istemiş olduğumuzda ise, depoda yer alan benzin azalmış, koltuğun ayarları değiştirilmiş, müzik dinlemiş olduğumuz radyo frekansı ise arabesk bir kanala geçiş yapmış, vale görevindeki arkadaşın parfümünün kokusu (buna aslında ter kokusu da diyebiliriz) arabanın içine sinmiş idi.Bunlar yetmiyormuş gibi bir de üzerine 50 liralık bir vale ücreti istemekte. ”Yahu bu ne durumdur?” demenize hiç bir şekilde fırsat vermeden, ukala bir tavır ile arkasını dönerek, basıp gidiyor ve başka bir tane arabayı teslim alıyor. Şimdi ise merak ediyorum bu arabayla nereye gittin? Kime tam olarak neyi teslim ettin? Hangi işin vardı da hallettin? Benim vereceğim vale ücretim kadar benzini yakar iken hiç bir şekilde utanmadın mı? Bir de otomobilim çizikler içinde gelse idi ne olacaktı?

Sanıyoruz ki valelerin o mafyavari hal ve de tavırlarını başımıza sarmamak amacıyla arkamızı dönüp gidiyoruz korku yüzünden (bu ise bir itiraftır kabul) veyahut bir cesaret içimizde yer alan cengaveri serbest bırakacağız artık.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı