SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Cevdet Binbaşı Ölecek mi? Vatanım Sensin 18. Bölüm Fragmanı

Kanal D ekranlarında yeni yılda yayın hayatına başlayan Vatanım Sensin’in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 2 Mart akşamı yayınlanan Vatanım Sensin’in 17. bölümü biter bitmez dizinin 18. yeni bölüm tanıtımı izleyicileriyle buluştu.

Cevdet Binbaşı Ölecek mi? Vatanım Sensin 18. Bölüm Fragmanı
Bu haber Alper tarafından 02 Mart 2017 - 23:54 'de eklendi ve 444 kez görüntülendi.

Cevdet Binbaşı’yı vatana ihanet ile suçlayan ve aralarında oğlu Ali Kemal’inde bulunduğu bir takım vatansever Cevdet’e bir tuzak kurup ortadan kaldırmak isterler. Oğlu Ali Kemal’e sarıldığı sırada bir silah senin duyulduğu fragmanın  son sahnesinde Cevdet’in vurulduğunu düşünüyoruz.Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in başrollerini paylaştığı sevilen dizi Vatanım Sensin’in fragmanı çıktı. Perşembe akşamlarının en çok izlenen dizisi Vatanım Sensin’in yeni bölüm fragmanını sizler için paylaştık.

Cevdet, görevine geri dönmek uğruna Eşref Paşa’yı teslim etmiştir. Fakat Yunanlılar hala Cevdet’e inanmıyordur. Cevdet’in bunun üstüne yeni bir karar alması gerekmektedir. Yunanlıların Cevdet’e sunduğu tek şart, herkesin önünde Eşref Paşa’yı öldürmektir. Acaba Cevdet bunu yapabilecek midir?

Diğer yandan Eşref Paşa kendine bir şey olduğu taktirde Cevdet’in deşifre olması için bir plan hazırlamıştır. Eğer Cevdet, Eşref Paşa’yı vurursa kendisi de yakacaktır. Cevdet bu aşamada köşeye sıkışıp kalmıştır. Acaba alacağı karar onun çıkış yolunu gösterecek midir?Vatanım Sensin 18. Bölüm Fragmanı


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı