SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Vatanım Sensin 22. Bölüm Fragmanı Azize Gerçekleri Öğrendi Mi?

Kanal D ekranlarında yeni yılda yayın hayatına başlayan Vatanım Sensin’in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 30 Mart akşamı yayınlanan Vatanım Sensin’in son bölümü biter bitmez dizinin gelecek haftaki 22. yeni bölüm tanıtımı izleyicileriyle buluştu.

Vatanım Sensin 22. Bölüm Fragmanı Azize Gerçekleri Öğrendi Mi?
Bu haber Alper tarafından 30 Mart 2017 - 22:40 'de eklendi ve 477 kez görüntülendi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin’in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in başrollerini paylaştığı sevilen dizi Vatanım Sensin’in fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen arkasından yayına çıktı. Perşembe akşamlarının en çok izlenen dizisi Vatanım Sensin’in yeni bölüm fragmanını buradan sizler için paylaştık.Eşref Paşa’dan sonra Kuvva’nın başına kimin geçeceği merak konusudur. Cevdet’in Eşref Paşa’dan kalan vasiyeti biran önce kime emanet ettiğini bulması gerekirken, aksine bulamazsa ailenin katledileceği söz konusudur. Eşref Paşa’nın cenazesinin meydanda gezdirilmesini emreden Vasilli, Kuvva’nın cesaretini kırma peşindedir. Diğer yandan Cevdet, Azize’nin gebe olduğunu öğrenmek üzeredir. Leon’un yazmış olduğu asıl mektup sahibinin eline geçerken, Hilal’in düşüncesine göre bu aşkın önünde Yıldız haricinde daha mühim bir engel vardır.

Vatanım Sensin’in 22. yeni bölümü 6 nisan perşembe akşamı ekranlara gelecek.

Vatanım Sensin 22. Bölüm Fragmanı
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı