SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Wilma Elles Mahkemelik Oldu

Ünlü oyuncu Wilma Elles yapımcısına şantajla senet imzalattığı iddiasıyla mahkemelik oldu.

Wilma Elles Mahkemelik Oldu
Bu haber Alper tarafından 22 Mart 2017 - 21:32 'de eklendi ve 231 kez görüntülendi.

Ünlü oyuncu Wilma Elles, eşi Kerem Göğüş ve avukatı Talha Aslan, Elles’in başrol oynadığı Zilin Sesi filminden alacağı paranın 52 bin TL’sini alamadıkları için yapımcıya şantaj ve tehdit zoruyla senet imzalattırdıkları şüphesiyle ifadesini yazdı. Güzel oyuncu Elles verdiği ifadede yapımcının borcunu ödememek ve filmin ismini tekrar gündeme getirmek amacı güttüğünü söyledi.2015 yılında vizyona giren Zilin Sesi isimli filmde başrol oynayan Alman asıllı herkes tarafından tanınan oyuncu Wilma Elles, eşi Kerem Göğüş ve avukatı Talha Aslan, Elles’in filmden alacağı paranın bir kısmının ödenmemesi sonucunda, filmin galasının gerçekleştiği gün yapımcı Esen Murat Özteke’ye şantaj ve tehditle senet imzalattırdıkları iddiasıyla ifade verdi.

Filmin yapımcısı Murat Özteke, “Elles, filmin galası yapılmadan önce eşi ve avukatlarıyla yanıma gelip 50 bin lira alacağının olduğunu söyledi. Eğer senet imzalamazsam galada rezalet çıkaracağım dedi. Bana zorla 50 bin liralık senet imzalattılar” diyerek hem Wilma Elles’ten hemde eşinden davacı olmuştu.Yapımcı Özteke’nin şikayeti sonrası yapılan soruşturmada, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından ifade vermek üzere çağrılan Elles, Göğüş ve Aslan, ‘şüpheli’ olarak verdikleri ifadede, yapımcı Özteke’nin iddialarının hiç bir şekilde doğur olmadığı öne sürüldü.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA