SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Yardımcısı İhanet Etti

Evlilik süresi boyunca skandalları ile gündemden hiç bir şekilde düşmeyen Asena Atalay’ın yapaya devam ettikleri boşandıktan sonra da hiç bir şekilde bitmiyor.

Yardımcısı İhanet Etti
Bu haber Vedat Soylu tarafından 13 Mart 2017 - 19:45 'de eklendi ve 280 kez görüntülendi.

Atalay bu defa da yanında bulunan yardımcısını eski eşi Caner Erkin’e laf taşımış olduğu gerekçesi ile kovduğu açıklandı.Asena Atalay’ın geçmiş olduğumuz günlerde karın bölgesinde yer alan yağları alıp kalçasına enjekte etmiş olduğu haberlerinin çıkmasının hemen sonrasında 4 gün istirahat ettiği açıklanmıştı. Bu haberler ilk çıktığında ise yalanlama yapmış olan Atalay, sonrasında yine sessizliğe bürünmüş idi.

Atalay, yanında çalışmakta olan yardımcısını geçirmiş olduğu operasyonu ve evde yattığı zamanı eski eşi Caner Erkin’e sızdırdığı sebebi ile ile işine son vermiş olduğu ortaya çıktı..
Atalay ve de Erkin arasında başlamış olan gerginlik hiç bir şekilde hız kesmezken gün geçtikçe de çoğalmaya devam ediyor. İlk başlarda anlaşıp ve dost bir şekilde ayrılan ikiliden Erkin’in Şükran Ovalı ile evlenme kararı alarak nikah masasına oturmasının hemen sonrasında tartışmalardan ve de kavgalardan geri kalmamaya başlamış olması da Atalay’ın kıskançlık krizleri geçirmiş olduğunu düşündürmüştü.Yapmış olduğu açıklamalar ve de açtığı davalar ile isminden sık bir şekilde bahsettiren Atlay, eski eşi olan Caner Erkin’in de mutsuzluğu amacıyla elinden geleni yapmaya devam ettiği görülüyor. Buna karşın ise Caner Erkin eşi olan Şukran Ovalı ile mutlu yaşamına devam ediyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA