SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Yeni Gelin 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Aşk Herşeyin Üstünden Gelecek mi?

Limon Film’in yapımcılığını yaptığı Taner Akvardar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Mert Fırat, Damla Sönmez ve Alper Saldıran’ın başrollerini paylaştığı Aşk ve Gurur’un 2. bölüm fragmanı yayınlandı.

Yeni Gelin 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Aşk Herşeyin Üstünden Gelecek mi?
Bu haber Alper tarafından 11 Mart 2017 - 22:29 'de eklendi ve 436 kez görüntülendi.

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği merakla beklenen Show Tv dizisi Yeni Gelin ilk bölümüyle 11 mart’ta ekranlara gelmeye başladı. Yeni Gelin’in yayınlanan 1. bölüm sonrası 2. bölüm fragmanı ekranlara gelirken sizler için fragmanı yayınladık.İspanya’dan Adana’nın Çukurova semtine gelin gelen Bella’nın zor hayatı başlamıştır. Hazar Ağa ile iki ayrı dünyanın ayrı insanları olan Bella aşkının önüne geçemez. Kayınvalide Asiye olmak üzere bütün konak halkı Bella gelinden hoşlanmaz ve onun konağı terk etmesi için her şeyi yapacaklardır. Her şeye rağmen Bella telli duvaklı gelin olmayı başarmış girdiği tüm testlerden hakkını vererek çıkmıştır. Bella’nın sürpriz gelişiyle sadece Bozok Aşireti rahatsız olmamış ayrıca başka bir düşman cephesi de ortaya çıkmıştır. Düşman olaran Duran Aşireti yaptığı hamleyle herkesin hayatını değiştirir. Bella geldiği günden itibaren Bozok Aşiretinin başına büyük dertler açmıştır. Aşkın her şeyin üstesinden geleceğini düşünen Bella ve Hazar bela ve sıkıntıları atlatabilecek mi?

Yeni Gelin 2. Bölüm Fragmanı
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı