SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Yeni Gelin 3. Bölüm Fragmanı Şirin kaderine razı olacak mı?

Limon Film’in yapımcılığını yaptığı Taner Akvardar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Mert Fırat, Damla Sönmez ve Alper Saldıran’ın başrollerini paylaştığı Aşk ve Gurur’un 3. bölüm fragmanı yayınlandı.

Yeni Gelin 3. Bölüm Fragmanı Şirin kaderine razı olacak mı?
Bu haber Alper tarafından 18 Mart 2017 - 23:17 'de eklendi ve 348 kez görüntülendi.

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği merakla beklenen Show Tv dizisi Yeni Gelin ilk bölümüyle 11 mart’ta ekranlara gelmeye başladı. Yeni Gelin’in yayınlanan 2. bölüm sonrası 3. bölüm fragmanı ekranlara gelirken sizler için fragmanı yayınladık.Hazar ve Bella’nın evliliği iki zıt aşiretin arasındaki külleri tekrar alevlendirmiştir. Bozok’ların Duran’lara verdiği söz boşa çıkmıştır. Hazar ve Bella yol açtıkları durumu tamir etmek için kendi bildiklerini okurken bu iş ikisini de aşmış ve aşiretleri birbirine düşürmüştür. Kalendar ve Kağan karşı aşiretin ağası Baran Ağa ile öyle bir anlaşma yapar ki herkesin hayatını derinden etkiler. Bu öyle bir pazarlık olur ki Bella ve Hazar aşkının bedeli Şirin’e kesilecektir. Şirin ömür boyu mutsuzluğa boyun eğmek durumunda kalacakken Hazar sorumluluğu alıp bunu engellemek için elinden geleni yapar. Fakat yanlış anlaşılmalar sonucunda Hazar’ı bu işi engellemek istemesi artı yönde görülünce Şirin için umut kalmamıştır. Şirin kaderine razı olacak mı? Bella duruma ikna olmayıp Şirin için elinden geleni yapmaya devam eder.

Yeni Gelin 3. Bölüm Fragmanı
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı