SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Yeni Gelin 4. Bölüm Fragmanı Bella Aklanıyor mu?

Limon Film’in yapımcılığını yaptığı Taner Akvardar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Mert Fırat, Damla Sönmez ve Alper Saldıran’ın başrollerini paylaştığı Aşk ve Gurur’un 4. bölüm fragmanı yayınlandı.

Yeni Gelin 4. Bölüm Fragmanı Bella Aklanıyor mu?
Bu haber Alper tarafından 25 Mart 2017 - 22:53 'de eklendi ve 437 kez görüntülendi.

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği merakla beklenen Show Tv dizisi Yeni Gelin ilk bölümüyle 11 mart’ta ekranlara gelmeye başladı. Yeni Gelin’in yayınlanan 3. bölüm sonrası 4. bölüm fragmanı ekranlara gelirken sizler için fragmanı yayınladık.Hazar ikinci defa Baran’a verdiği sözü tutmamış ve aralarında büyük bir husumet çıkmasına sebep olmuştur. Baran’ın intikamı bu defa oldukça acı olur. Bozok Aşiretinin zaafını kullanarak hareket eder. Baran’ın hamlesi sonucunda Bozok aşireti ve Kalender Ağa çok zor durumdadır. Kalendar Ağa bu zamana kadar biriktirdiği elinde ne varsa kaybetmek istemez hem Baran’ın oyununu bozmak hemde kaybettiklerini geri almak için mantıklı bir hamle apar. Bu sırada konaktaki kadınlarda eli boş durmaz. Başına gelenlerin sebebi olarak gördükleri Bella’yı konaktan göndermek için her şeyi yaparlar. Kadınların oynyadıkları oyun Bella’yı zor duruma düşürürken planlar tıkır tıkır işlemektedir. Sonunda Bella hem kocasının hemde Kalendar Ağa’nın güvenini kaybeder. Bella’nın kendini aklaması bu defa hiç kolay olmayacaktır.

Yeni Gelin 4. Bölüm Fragmanı
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı