SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Yeni Projesi İle Alakalı Bilgiler Verdi

Adana ilinin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan M1 Adana AVM, önceki gün içerisinde sanatçılardan Ahmet Selçuk İlkan ve de Çiğdem Tunç’u konuk etti.

Yeni Projesi İle Alakalı Bilgiler Verdi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 15 Mart 2017 - 8:00 'de eklendi ve 379 kez görüntülendi.

Organizasyonunu ise Banu Noyan’ın yaptığı etkinlik esnasında Çiğdem Tunç ve de unutulmaz şarkıların yazarı olmakla birlikte müzisyen ve şair Ahmet Selçuk İlkan, sazlı ve sözlü eğlence kapsamında Adanalılar ile buluştu.Yazmış olduğu şarkı sözleri ile müzik dünyasına damga vurmayı başaran ve de unutulmaz şiirlere imzasını atan İlkan ise, en sevilmekte olan eserlerini bu defa M1 Adana ziyaretçileri için sundu. Adanalılar ise, Ahmet Selçuk İlkan ve de orkestrası ile birlikte şiirin ve müziğin tadına varmışken, Çiğdem Tunç’un harika sohbeti ile çok fazla keyiflendi.
Adana ili içerisinde yeni projesini açıklamış olan Ahmet Selçuk İlkan, 2’Türkiyem” ismine sahip bir marş yazmış olduğunu belirtip; ”Ölmeden öncesinde vatanıma da bir marş yazmayı istedim. 20 tane sanatçı da bu marşı başarılı bir şekilde seslendirdi. Yakın bir zamanda çıkacak. Ancak size sürpriz yakarak burada ilk defa seslendiriyorum” ifadelerine yer verdi..

Yazmış olduğu şarkı sözlerini ise Türkiye’nin en önemli adlarının okumuş olduğu Ahmet Selçuk İlkan sonrasında da, ”Zeki Müren ve Bülent Ersoy gibi ünlü isimler benim yazdığım eserleri seslendirdiler. Bu durum kime nasip olabilir? Benim için fazlası ile büyük bir mutluluktur. Tabii ki gençleri de takdir etmek gerekiyor. Mustafa Ceceli ile birlikte Merve Özbey ve de İrem Derici gibi sanatçıları çok takdir etmekteyim. Şarkılarımı onlar ile paylaşmayı da isterim. Öte yandan İlyas Yalçıntaş’ın şarkı sözlerini de fazlası ile beğeniyorum. Geleceği fazlası ile parlak bir yetenektir” ifadelerine yer verdi..
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı