SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Yeniden Türkiyeye Döndü

Mehmet Ali Erbil’in 1996 senesi içerisinde evliliğini sonlandırmış olduğu oyunculardan Nergis Kumbasar ile evliliğinden gerçekleşen 21 yaşında bulunan kızı Yasmin Erbil 2 ay öncesinde dil ve de oyunculuk eğitimi almak amacı ile Londra’ya yerleşmiş idi.

Yeniden Türkiyeye Döndü
Bu haber Vedat Soylu tarafından 10 Mart 2017 - 23:50 'de eklendi ve 301 kez görüntülendi.

Ünlü şovmen ve de sunuculardan biri olan Mehmet Ali Erbil, kızı Yasmin Erbil’i sosyal medya üzerinde yapmış olduğu video ve de fotoğraf paylaşımlarıyla magazin dünyası içerisinde çok fazla yer almaya başladıktan sonra önlem alıp çok hızlı bir şekilde Londra’ya yollamış idi. Yasmin Erbil ise önceki gün içerisinde İstiye Park’ta objektiflere yakalandı. Genç kız ise, ailesini çok özlediğinden dolayı Türkiye’ye dönmüş olduğunu da söyledi.Hürriyet’te yer almış olan özel bir habere göre; Yasmin Erbil’in sosyal medya hesabı üzerinde çok büyük bir ses getirmiş olan paylaşımlar sebebi ile babası Mehmet Ali Erbil’den tepki görmekte olduğu, bu neden ile de Londra’ya gitmiş olduğu iddia edilmiş idi. Babası olan Mehmet Ali Erbil ise bu konu ile alakalı olarak ”Kızımın kendi yaşamı, bu sebeple de kendisi bilir” şeklinde olan özel bir açıklamasını yapmış idi..

Yasmin Erbil en son instagram hesabı üzerinden dövme yaptırmış olduğu resmini paylaşmış ve gündemde bir anda en çok konuşulanlar arasında yer almaya başlamıştı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı