SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Yerli ve Tamamen Kapalı Gişe

Aşkın Nur Yengi ile birlikte Yalın, Teoman, Şebnem Ferah, Kalben, Yaşar, Athena, Deniz Tekin, Adamlar ve de Mirkelam…

Yerli ve Tamamen Kapalı Gişe
Bu haber Vedat Soylu tarafından 18 Mart 2017 - 14:30 'de eklendi ve 344 kez görüntülendi.

Ve daha adını yazamadığımız pek çok isim arka arkaya konser vermeye başladı. İlgi ise o kadar yoğun bir durumda ki biletler daha haftalar öncesinden tükenmekte. Her mekanın rengarenk olan bir konser listesi mevcut. 7’den 70’e kadar müzikseverler salonları doldurmakta. Yerli müziğin sahne içerisindeki yükselişi ise devam ediyor.

Şubat’ın ilk haftasında Zorlu PSM Ana Tiyatro’ya gittik. Öteki izleyicilerle beraber yerimizi bulma telaşına düşmekteyiz. İşinden çıkmış olan beyaz yakalılar, siyahlar içerisinde rockçılar ile yan yana oturmakt. Liseli gençler de mevcut tabi, anneler ve babalar da. Birazdan ise Teoman orkestrasıyla beraber sahne içerisinde olacak. Bizler de rock konseri oturup nasıl dinlenir deneyimlemiş durumda olacağız. Tekrar şubat ayının son haftasında Ceylan Ertem, yeni albümünün lansman konserini Babylon’da yapıyor. Hayranları ise salonu tıklım tıklım bir şekilde doldurmuş. Unutulmaz bir gece yaşanmakta. Mart ayının ilk haftasında Kadıköy’de yer alan Dorock XL içerisinde Aşkın Nur Yengi sahneye çıkmakta. En yeni şarkılarını burada seslendiriyor. O gün salonu dolduranlar ise usta müzisyenin yorumculuğuna bir defa daha hayran olup salondan ayrılmaktalar… ”Yaşar’ın konseri için hiç bilet kalmamış”, ”Teoman’ın konserine gitmeyi istiyorsan biletini al, son güne asla bırakma”.. Son günler içerisinde bu ve de benzeri cümleleri daha sık bir şekilde duymaya başladık. Özellikle de İstanbul ili içerisindeki konser salonlarında gerçekleşen performanslara ilgi çok büyük. Zorlu Performans Sanatlarının Merkezi Genel Müdürü Murat Abbas ise, bu alakalı; ”Bugünler içerisinde, insanlar, kültür ve sanat ile daha yoğun bir şekilde ilişki kuruyor. Sevdikleri gruplar ile ve de arkadaşları ile bir araya gelme ihtiyacının çoğalmış olduğunu da açıkça söyleyebilirim” ifadeleri ile açıklıyor.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı