SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Yüzünü Gizleyeceklerin Gelmemesini İstedi

Son günlerde gündem maddelerinden biri olan izdivaç programlarında da ilginç olaylar yaşanmaya devam etmekte.

Yüzünü Gizleyeceklerin Gelmemesini İstedi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 21 Mart 2017 - 11:24 'de eklendi ve 207 kez görüntülendi.

Hafta içinde her gün Star TV kanalında yayınlanmaya devam eden ”Zuhal Topal’la” ismine sahip programa, damat adaylarından Ali’nin; ”Artık benim için yüzünü göstermeyecek bir talip gelmesin” ifadeleri ile yaptığı isyanı da adeta damgasını vurmuş oldu.Locadaki en beğenilen damat adaylarından bir tanesi olan Ali’ye yine çok gizemli bir tane talip geldi. Ali için İran’dan gelmiş olan gelin adaylarından Mahsa, işi nedeni ile yüzünü göstermemiş olduğunu, Ali’yi beğendiğinden dolayı da ona talip olarak gelmiş olduğunu söyledi.

Bugünlerde devamlı olarak kendisine yüzünü göstermemekte olan taliplerin gelmeye başladığını, ertesi gün ise kendilerinden hiç bir şekilde haber alınamadığını açıklayan Ali; ”Artık bana yüzlerini göstermeyecek olan hiç bir talip gelmesin” ifadelerine yer verdi. Programın sunucusu olan Zuhal Topal ise, Ali’yi haklı bir durumda bulduğunu açık bir şekilde söyledi.

Mahsa’nın yüzünü görmeyi isteyen seyircilerden bazıları ise yerlerinden kalkıp genç kızın yanına kadar gidip, yüzünü gördüler ve de çok güzel bir durumda olduğunu açık bir şekilde söylediler.Paravan daha henüz açılmadan söz almış olan Naz, görüşmenin de olumsuz bir şekilde sonuçlanacak olduğunu söyledi. Paravan ise daha sonrasında açıldı. Ali de, kararının olumsuz bir durumda olduğunu söyledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA