SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Zuhal Topal’ın Açıklaması Esra Erol’u Çok Kızdıracak

Zuhal Topal, katıldığı program içerisinde evlilik programlarının kaldırılması ile alakalı çeşitli açıklamalar yaptı.

Zuhal Topal’ın Açıklaması Esra Erol’u Çok Kızdıracak
Bu haber Vedat Soylu tarafından 18 Mart 2017 - 17:30 'de eklendi ve 366 kez görüntülendi.

Evlilik programlarının başarılı sunucularından biri olan Zuhal Topal, katılmış olduğu bir tv programı içerisinde; ”2 seneden beri yaşamış olduklarımı yaşamımın hiçbir dönemi içerisinde asla yaşamadım” ifadelerine yer verdi..2009 senesi içerisinde evlilik programları sunmaya başlamış olduğunu açık bir şekilde belirten Zuhal Topal şu ifadelerine yer verdi; ”Daha önceki dönemlerde engelliler ile alakalı çok özel program yaptım bunu hiç kimse izlemedi, en fazla şikâyet edilen programlar ise evlilik programları ve ne yazık ki en fazla izlenenler de aslında bu evlilik programlarıdır. Benim sunmuş olduğum programım ise RTÜK’ten en az ceza almış olan programdır. Kaldırılması kesinlikle hiç bir şekilde hoş değil. Ancak yetkililerimizin almış olduğu kararlara saygı duymak mecburiyetindeyim. Ben yalnızca bir sunucuyum eşim de bir yapımcı değil.”

Esra Erol dün sunmuş olduğu programı içerisinde konu ile alakalı olarak açıklama yapar iken sesi titremiş idi. Zuhal Topal ise, Erol’un bu durumuna bir göndermede bulunup; ”sesimi bir an titreterek ben şöyle yaptım ve ben böyle yaptım asla demeyeceğim” şeklindeki ifadelerine yer verdi. Son zamanlarda ekranlarda yer alan evlilik programları şikayetler sonrasında RTÜK’ten çok yüksek miktarlarda ceza almış ve yeni yayınlanacak KHK ile birlikte ekranlardan kaldırılacağı açıklanmıştı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı