SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Acile Kaldırılınca Öğrendi

Literatüre geçen hastalığını o acile kaldırılınca öğrendi çünkü bu hastalıktan henüz dünya da sadece dört kişide tespit edildi. Doktorların çok dikkatli bir biçimde inceleme yapması sonrasında fark edilen hastalık hemen gözetim altına alındı. Gözetim altına alınan hasta daha sonra çok dikkatli bir şekilde ameliyata alındı. Hastanın ise dünya da sadece 4 kişiden bulunan bu hastalığını acile kaldırınca öğrenmesi gayet normal bir hareket.

Acile Kaldırılınca Öğrendi
Bu haber Toprak Çınar tarafından 17 Şubat 2017 - 12:30 'de eklendi ve 363 kez görüntülendi.

İzmir de yaşan bu olay da kusma sonrası şiddetli olarak karın ağrısı gelişen ve bu sebep ile acil servise kaldırılan kadında şu ana kadar dünya da sadece 4 kişi de gözüken ve dünya da dört kez kayıt altına giren damar anomalisi bulundu. Doktorların dikkatli tedavisi sonrasında hemen ameliyat altına alınan kadın yerinde müdahale sonrasında tekrar hayatına kavuştu. İzmir’in Buca ilçesinde yaşayan ev kadını Meryem Akkaynak, 8 Şubat’ta arkadaşlarını evinde ağırladı. Ziyaret sonrası kusmaya başlayan 3 çocuk annesi Akkaynak, önce yemeği fazla kaçırdığını düşündü ancak daha sonra şiddetli karın ağrısı başladı. Kustuğu sırada baygınlık geçiren Akkaynak, eşi tarafından hastaneye kaldırıldı.

İKÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi genel cerrahi uzmanı Doç. Dr Erdinç Kamer karın içinde kanaması olan Akkaynak’ı ameliyata aldıklarında dünyada ender olarak görünen bir hastalık ile karşı karşıya kaldığımızı farkındaydık dedi. tanı olarak ise karın içinde kanama olduğunu söyledi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA