SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Bu İlaçlara Dikkat

Doktor Nazım Mutlu tarafından özellikle o ilaçlara dikkat edilmesi gerektiğini vurgularken erken boşalma ve internet üzerinden yapılan cinsellik ilacı satışlarına dikkat edilmesi gerektiğini ifade ediyor.

Bu İlaçlara Dikkat
Bu haber Toprak Çınar tarafından 25 Şubat 2017 - 7:54 'de eklendi ve 1.146 kez görüntülendi.

Kocaeli Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalı başkanı olan Nazım Mutlu birçok çiftin veya erkek ve bayanın internet üzerinden cinsellik ilaçları aldığı ve bunun üzerine de bunlardan fayda görmeye çalıştığını ifade etti.
Kocaeli Üniversitesi Üroloji anabilim dalı başkanı Doktor Nazım Mutlu birçok çifti ya da erkek ve bayan bireyleri merdiven altı olarak hazırlanan ve piyasaya sürülen erken boşalma sorununa veya cinsellik sorunlarına çözüm diyerek yapılan ilaçlara karşı özellikle uyarıyor. Buna göre Nazım Mutlu şu şekilde ifade ediyor. Merdiven altında yapılan cinsellik ilaçları kesin olarak kullanılmamalı. Özellikle genç yaşta olan ve erken boşalma yaşayan çiftlerin bu sorunu gidermek adına mutlaka bir hekime başvurmaları gerektiğini de ifade ediyor. Nazım Mutlu bir diğer sorun ise yine genel olarak genler de ve genç çiftlerde görülen penis boyundan dolayı yaşan hazımsızlık sorununu gidermek adına yapılan ilaçlarında birçoğunun merdiven altı olduğunu ifade ediyor.
Ayrıca bu gibi durumlarda kesin olarak bir hekim kontrolü gerekiyor. Bu gibi hastalıkların yani örneğin erken boşalma gibi sorunların genel birden fazla tedavi yöntemi olmakta. Çünkü bu gibi bir sorunun heyecana bağlı olma veya pelvik kaslardan dolayı olma gibi nedenleri bulunmakta ifadesini kullandı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı