SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Çocuk Yapmak İstiyorsanız Bunları Yemeyin

Yapılan araştırma ve incelemeler sonucunda meydana çıkan detay akıllara durgunluk veren cinsten oldu. Araştırmalar sonucunda eğer bebek sahibi olmak istiyorsanız kesin olarak bunları yememeniz gerekir. İlerde bebeğinizin olması için artık yediğiniz ve içtiğiniz her besine dikkat ermelisiniz. Bu kapsam da Şekerin üreme üzerine olan negatif etkisi ve hormon bozuculuğu artık resmen kanıtlandı.

Çocuk Yapmak İstiyorsanız Bunları Yemeyin
Bu haber Toprak Çınar tarafından 18 Şubat 2017 - 15:00 'de eklendi ve 466 kez görüntülendi.

Şekerin üreme üzerine olan negatif etkisi kapsamında gelişen insülin ilaçlarının da hormon ve yumurta bozucu olduğu araştırmacılar tarafından tespit edildi. Peki şeker üremeyi nasıl etkiler diyecek olursanız. Biliniyor ki aslında her kadın diyet konusun da bir fikre sahiptir fakat kesinlikle beslenme konusunda değildir. Kan şekeri dediğimiz terim aslında kan içerisinde dolaşan bir terim olup bu sayede sizleri etkilemektedir. Şu şekilde açıklamak gerkirse eğer uzmanların ifadelerine göre kanda dolaşan şeker miktarı arttıkça insanların stres yapması ve bunun ile birlikte strese bağlı hastalıklara sebep olması da muktedir bir hale geliyor. Buna bağlı olarak gün içerisin de fazla şeker tüketmemeye veya fazla tatlı yememeye dikkat etmelisiniz.

Eğer sizde ilerde bir bebek sahibi olmak istiyorsanız hayatınız da şekeri biraz fazla sokmamaya eğer kullanıyorsanız da doğal olan şekeri kullanmaya dikkat etmelisiniz. Tabi ki doğal olan şekeri de fazla aşırıya gitmeden kullanmalısınız yoksa biliyorsunuz ki her türlü yiyeceğin aşırısı her zaman zara vericidir.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /YeniDizin/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı