SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Japonlardan Sırt Ağrılarına Yeni Çözüm

Son yıllarda artan alternatif tedavi yöntemlerine bir yeni daha eklendi. Japonya’da uzmanlar, Otonamaki ismini vermiş oldukları bu metodun sırt ağrılarının giderilmesine yönelik olarak uygulanmakta olan bir tedavi yöntemi olduğunu belirttiler. Bebeklerin kundaklanması fikrinde yola çıkılarak geliştirilen bu tedavi yönteminin klostrofobisi olanlar için uygun olmadığı açıklandı.

Japonlardan Sırt Ağrılarına Yeni Çözüm
Bu haber Toprak Çınar tarafından 28 Ocak 2017 - 9:33 'de eklendi ve 332 kez görüntülendi.

Japonya’da sırt ağrılarının giderilmesine yönelik olarak bulunan alternatif tedavi yöntemi Otonomaki metodu hızla yaygınlaşmakta. Yirmi dakika sürmekte olan seans esnasında kapalı bir ortamda bulunmak istemeyenler açısından rahatsız edebilecek bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Sırt ağrılarının giderilmesine yönelik olarak uygulanan bu yöntemi uygulayan kişilerin yorumları da o kadar olumsuz değil. Tedavi için bulundukları yerin çok sıkışık olmadığını belirten hastalar, kendilerini hiçbir şekilde sıkışmış olarak görmediklerini belirttiler. Sırt ağrılarının tedavisi için bu yönteme başvuran kişilerinden gelen yorumlarda seans sonrasında sırtlarının ve omuzlarının açıldığını ifadeleri gelmekte.

Bu tedavi yöntemi ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan bazı Fizyoterapist uzmanları, kundakta gerçekleşen bu metodun kaslarda zorlanma yapabileceğini ve özellikle de omurgasında sorun olanların bu tedavi yönteminden kaçınması gereğinin altını çizdiler.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA