SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Kel Erkeklere Kötü Haber

Araştırmacı uzmanlar bu sefer de yaptıkları araştırma ile gündeme gelmeye devam ediyor.

Kel Erkeklere Kötü Haber
Bu haber Toprak Çınar tarafından 13 Mart 2017 - 5:56 'de eklendi ve 1.013 kez görüntülendi.

Uzmanların yaptıkları araştırma ve inceleme de ise kel erkeklerin kullandığı saç dökülmesini engelleyici olan ilaçlar ve hapla ereksiyon anında sertleşmeyi engelliyor.  Bilim insanları tarafından yapılan bu araştırma sonucunda kel olmayı engelleyici ilaçların kesin olarak sertleşmeyi engellediği ortaya çıktı.Bilim inşaları tarafından yapılan araştırma sonucunda ise ortaya çıkan detay gerçekten kel olan erkeklerin dikkat etmesi gereken bir durum olarak ortaya çıktı.  Erektil disfonksiyon olarak bilinen sertleşme bozukluğu rahatsızlığı ile birlikte ortaya çıkan ereksiyon halinde penisin sertleşmemesi olayı kel olan erkeklerde daha fazla görülüyor. Bunun sebebi olarak ise meydana çıkan detay kel olan erkeklerin kullandığı kellik önleyici ilaçlardan kaynaklanıyor. Bilim insanları tarafından yapılan inceleme sonucunda 11.000 erkek birey üzerinde yapılan bu incelemenin sonucu olarak bunu belirlediklerini de ifade etti.  uzmanlar tarafında tesit edilen bu zararın ise asıl önemli kısmı sizlere diyabet ve sigaradan daha fazla zarar verdiği yönünde oldu.

Bilim insanları tarafından yapılan bu araştırma ve inceleme çok farklı bir konu üzerine de olsa bundan sonra kel olan erkeklerin kesinlikle kellik önleyici ilaç kullanmamaları gerekiyor. Bu tip ilaçların  gerçekten sigara ve diyabetten zararlı olduğu da yine Bilim insanları tarafından açıklanıyor ki bu da zararın ne kadar büyük olduğunun bir göstergesidir aslında.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA