SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kulaklarınıza İnanamayacaksınız

Bilim insanları son günler de bu şekilde bir araştırmaya imza attı ki sizler duyduğunuz andan itibaren kulaklarınıza inanamayacaksınız.

Kulaklarınıza İnanamayacaksınız
Bu haber Toprak Çınar tarafından 02 Mart 2017 - 14:48 'de eklendi ve 1.161 kez görüntülendi.

Kulakla ile ilgili yapılan araştırma sonucunda bilim insanları şu ifadelere yer verdi. Kulaklar doğduğunuz andan itibaren olgunlaşmaya başlar bu oluşum sürecinde ise insanların nasıl parmak izleri genleri hakkında bilgi veriyor ise kulaklarda bu konu hakkında bilgi veriyor.Bilim insanları açıklamalarına devam ederken şu ifadeler yer verdi.  Kulak memesinin bağlı olduğu bölge sizlerin çekingen veya baskın genlerinizi ortaya çıkarmaya yarıyor.  Ve buna bağlı olarak eğer sizlerin de çapraz kulak kırışıklığınız var ise muhtemel olasılık ile koroner arter hastası olma ihtimaliniz çok yüksek bir seviyede.  Sadece bu değil kulaklarınızın rengi ile de vücudunuzun durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kulaklarınız eğer çok soluk bir renkte ise yeterli besin almıyor olabilirsiniz.  Kulaklarınız çok fazla derece de kırmızı bir renkte ise bu sefer de sizlerin böbrek hastası olma ihtimalini çok yüksek.

Ayrıca kulaklarınız ile de büyük bir ağrılardan kurtulabilirsiniz demektir.  Kulak memesini sıktığınız andan itibaren baş ve kalp ağrılarınızdan kurtulacaksınız. Hemen biraz gerisin de yukarıya doğru sıktığınız da ise sindirim ağrılarından kurtulmanız mümkün olacak. Bu sayede sizler de kulaklarınız ile ağrılarınızdan ilaç kullanmadan kurtulacaksınız. Bu da demek oluyor ki bilimin hala insan üzerinde açıklayamadığı şeyler bulunmaktadır.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı