SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Limon İle Zinde Kalın

Limonların sağlığa olan faydaları çoktur. Limon suyu birçok faydalı doğal güzelliğe sahiptir. Profesyonel tedaviler cebinizde bir delik açabilir; Ev ilaçları zor kazanılan nakitlerinizi kurtarabilir.

Limon İle Zinde Kalın
Bu haber Toprak Çınar tarafından 27 Şubat 2017 - 9:53 'de eklendi ve 1.152 kez görüntülendi.

Salonlar pahalıdır ve sonuçlar, evde yapabileceğiniz doğal cilt tedavilerine göre çok daha iyi değildir. Limon, yüz maskelerinde kullanılabilen ve meyve suyu cilt için birçok fayda sağlayan aromatik bitkilerden biridir.İşte limonun faydaları ve potansiyel kullanım alanları.

Sivilce izlerinden ve yara izlerinden kurtulur:

Limon suyunu sıkıştırın ve bir gecede uygulayın. Sabahları ılık suyla yüzünüzü yıkayın. Bu rejimi bir hafta boyunca izleyin ve limon suyunun cilt tonu üzerinde yarattığı önemli farkı fark edin. Cildiniz aydınlanacak ve akne işaretleri ve yara izleri hafifleşecektir. Günlük cilt üzerindeki limon suyu kullanımı yüzdeki her türlü renk değişikliğini giderir.Ten rengini aydınlatın:

Limon suyu yumuşak beyazlatma özelliklerine sahiptir. Limonun cildi hafifletmek için kullandığı nedendir. Cildin daha adil olmasını sağlamak için güzellik uygulamalarında kullanılabilir.

Ev yapımı yüz yıkayıcıları:Limon, ölü deri hücrelerini çıkarmak için çalışan doğal alfa hidroksil asidi içerir. Şeker ile karıştırarak evde doğal bir kese yapabilirsiniz. Şeker eriyene kadar bu şekerle yüzünüzü dairesel bir masaj yapın. Bu, ölü deri hücrelerini kaldıracak ve siyah noktaları önleyecek ve yeni cilt hücresi büyümesini teşvik edecektir.

Cansız ve kuru cildi canlandırmak için uçucu yağ:

Limon esans yağı donuk ve kuru cildi yenilemek için cilde kullanılabilir. Limon yağının bir parçasını hindistancevizi yağının on parçasına ekleyin ve yüzünüze 15-20 dakika boyuncairesel hareketlerle masaj yapın. Yüzünüzü ılık su ile durulayın ve kuru olarak yedirin. Bu cildinize iki şekilde fayda sağlayacaktır. Kuru cildinizi nemlendirir ve parlaklık katar.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı