SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Limon Melisanın Faydaları nelerdir

Bu haberimizde Limon Melisa bitkisinin faydaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz…

Limon Melisanın Faydaları nelerdir
Bu haber Yağmur Yılmaz tarafından 24 Ocak 2017 - 15:42 'de eklendi ve 422 kez görüntülendi.

Sıkıcı ve yoğun şehir hayatı, iş hayatı ve okul hayatlarının içinde bir o yana bir bunu yana savrulurken çoğunlukla eve geldiğimizde yorgun oluyoruz ve uyumak istiyoruz. Ama bu kadar yorgun olmamıza rağmen hala zihnimiz karışık ve bir işle meşgul olduğu için bir türlü gözümüze uyku girmiyor. Bir süre sonra bu durum alışkanlığa, bu alışkanlık da hastalığa dönüşebiliyor.Aslında kimya profesörü olan ama alternatif tıp alanındaki uzmanlığıyla bilinen Prof. Dr. İbrahim Saraç, katıldığı bir televizyon programında bu tip sıkıntılar yaşayan insanlar için limon melisa bitkisinden elde edilen çayı tavsiye etti. Bütün aktarlarda oldukça uygun fiyatlara satılan bu bitkiyi her gün düzenli olarak yatmadan bir iki saat önce bir bardak kaynayan suya koyup demlenmesini bekledikten sonra içip metabolizmaya etki etmesini beklemek gerekiyor. Zaten bitkinin verdiği sakinlik, hoş aroma koku ve koku sayesinde bir süre sonra bedeninizin iyice gevşediğini ve uyumak isteğiyle dolduğunuzu hissedeceksiniz.

Bütün insanlara istisnasız önerilen bu limon melisa çayını sadece hamileler ve düzenli ilaç kullananların doktor tavsiyesi ile kullanması gerekmektedir.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı