SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Michael Jackson’a kimyasal hadım mı uygulandı?

Michael Jackson’a kimyasal hadım mı uygulandı?
Bu haber Alper tarafından 10 Temmuz 2018 - 16:30 'de eklendi ve 212 kez görüntülendi.


Dünya starı Michael Jackson’ın ölümünün ardından 9 yıl geçtikten sonra korkunç bir iddia ortaya atıldı. Micheal Jackson’ın doktoru Conrad Murray, baba Joe Jackson’ın, sesinin tiz tonunu koruması için Michael Jackson’a kimyasal hadım (kimyasal kastrasyon) uygulattığını iddia etti
Dünya starı Michael Jackson’ın ölümünün ardından 9 yıl geçtikten sonra korkunç bir iddia ortaya atıldı. 

Mirror’da yer alan habere göre; ünlü pop yıldızı Micheal Jackson’ın doktoru Conrad Murray, baba Joe Jackson’ın, sesinin tiz tonunu koruması için Michael Jackson’a kimyasal hadım (kimyasal kastrasyon) uygulattığını iddia etti.Dr. Conrad Murray, geçen ay ünlü şarkıcının hem babası hem de menajeri olan 89 yaşındaki Joe Jackson öldükten sonra konuştu. 

DR. MURRAY: TARİHTEKİ EN KÖTÜ BABALARDAN BİRİYDİJoe Jackson’ın çocuklarına karşı çok acımasız bir baba olduğunu iddia eden Dr. Murray, “Joe Jackson, çocukları için tarihteki en kötü babalardan biriydi” açıklamasında bulundu. 

Haziran 2009’da 50 yaşında aşırı dozda uyuşturucudan hayatını kaybeden Michael Jackson, 1993 yılında gazeteci Oprah Winfrey’e babası tarafından suistimal edildiğini açıklamıştı. 


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home2/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı