SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Sadece 1 Haftada Kilo Verin

Detoks, limon suyu içeren bazı diyetler kadar aşırı kısıtlayıcı olmasa da, yiyecek seçeneklerinizi sağlıklı seçeneklerle sınırlandırarak kilo vermenize yardımcı olur. Ancak bu planda kısa bir süre içinde çok fazla kilo vermeyi beklemeyin.

Sadece 1 Haftada Kilo Verin
Bu haber Toprak Çınar tarafından 27 Şubat 2017 - 9:54 'de eklendi ve 1.186 kez görüntülendi.

Diyet aslında haftanın 1 ila 2 kilo oranında yavaş yavaş kilo vermenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Detoks gibi herhangi bir diyet planına başlamadan önce, risklere karşı faydaları tartışmak için doktorunuza başvurmanızı öneririz.Detoks diyeti, vücudunuzdaki zararlı maddeleri vücudunuzdan çıkararak kilolarınızı azaltmanıza yardımcı olmaktadır. Detoks da herhangi bir kısıtlama yapmaya gerek yoktur.

Detoks asıl olarak, meyve, sebze, tuzsuz fıstık ve tohumlar, fasulye, organik yoğurt ve balıkla birlikte önerilir. Bu detoks, 24 saat boyunca devam eder ve günün her saati, tarçın ve akçaağaç şurubu ile içilir.

24 saat boyunca devam eden detoks sonrasında diyet, her gün plan için yeni bir konseptin getirildiği yedi günlük bir programı izliyor. Örneğin, birinci günde, sabahları bir bardak limon suyu içmeye başlıyorsunuz. İkinci gün, beş porsiyon meyve ve sebze yersiniz. Üçüncü günde, yiyecekinize 2 çay kaşığı limon suyu dökmeniz istenir ve diyet tavsiyeleri haftanın geri kalanında da devam eder. Diyetin her yeni konseptinin, sindirim, kan şekeri ve genel kilo kaybı zayıflamanıza yardımcı olur.Şeker, işlenmiş gıdalar, gazlı içecekler, kahve ve alkolleri arık kullanmamanız önerilir. Çoğunlukla doğal yemekler yemeniz istenir. Planın detoks kısmı sırasında yediğiniz gıdalara ek olarak, bitkisel yağlar, fındık, tohumlar ve yağlı balıklarda bulunan tavuk, soya gıdaları, kepekli tahıllar ve sağlıklı yağlar yiyebilirsiniz.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı