SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Simge Fıstıkoğlu bu hafta Sporun Renkleri’ne konuk oluyor! Simge Fıstıkoğlu kimdir?

Ntv Spor ekranlarında yayınlanan Sporun Renkleri’ne bu hafta NTV haber spikeri Simge Fıstıkoğlu konuk oluyor. Bu hafta Sporun Renkleri’nde neler konuşulacak? Ntv Haber spikeri Simge Fıstıkoğlu kimdir? Detaylı açıklamalar haberin devamında.

Simge Fıstıkoğlu bu hafta Sporun Renkleri’ne konuk oluyor! Simge Fıstıkoğlu kimdir?
Bu haber Alper tarafından 17 Mart 2017 - 0:14 'de eklendi ve 1.403 kez görüntülendi.

Ntv Haber Spikeri Simge Fıstıkoğlu bu hafta (18 Mart) Ntv Spor’da ekranlara gelen Sporun Renkleri’ne konuk oluyor. Sporun Renkleri, Hakan Artış’ın sunumlarıyla her hafta cumartesi gündüz kuşağında ekranlara gelmeye devam ediyor. Ünlü simalarla sağlıklı beslenmeden, günlük spor egzersizlerine kadar bir çok konuda özel söyleşilerin gerçekleştiği programda bu hafta Simge Fıstıkoğlu’nun görüşleri alınacak.Simge Fıstıkoğlu, düzenli beslenme ve spor alışkanlığı hakkında görüşlerini keyifli sohbetle izleyicilere aktarıyor.

Ayrıca bu haftaki konuklardan bir diğeri ise beslenme uzmanı Özge Öçal. Kasların gelişmesinde spordan önce karbonhidrat tüketimi hakkında önemli açıklamalar yapacak olan Özge Öçal izleyiciyi engin tecrübeleri ile bilgilendirecek.

Sporun Renkleri yeni bölümüyle 18 Mart cumartesi günü saat 11:30’dan itibaren NTV Spor’da.Simge Fıstıkoğlu Kimdir?
12 Aralık 1982 İstanbul doğumlu Türk sunucu ve aynı zamanda spikerdir. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitim almıştır. Habertürk kanalında spor spikeri olarak kariyerine başlangıç yapan Fıstıkoğlu, bir çok ünlü teknik adamla ve futbolcularla röportaj yaptı. Sonrasında Habertürk ekranlarında sunuculuk yapmaya başladı. Habertürk’ün ardından Show Tv ve TRT Spor ekranlarında sunuculuk yapmıştır. Son olarak ise NTV ailesine katılan Fıstıkoğlu, Ntv haber spikerliği yapmaktadır.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı