SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Son Zamanlarda Kısırlığa Dikkat Edin

Uzmanlar tarafından özellikle üzerinde durulan bir diğer konu ise kısırlık ve üreme konusu oldu. Doktorlar ve araştırmacılar tarafından yapılan incelemeler sonucunda ise kısırlık olaylarının arttığı belirtildi.

Son Zamanlarda Kısırlığa Dikkat Edin
Bu haber Toprak Çınar tarafından 24 Şubat 2017 - 9:52 'de eklendi ve 1.167 kez görüntülendi.

Buna göre ise kısırlık denildiğinde artık eskisi gibi sadece kadından kaynaklanan bir vaka olduğu anlaşılmaması gerektiğini de vurgulamakta. Buna göre uzmanlar tarafından yapılan açıklamalar ise çok vehim bir geleceğin göstergesi olarak belirtiliyor.
Yapılan araştırma ve incelemeler sonucunda günümüzde yenilen gıda ve teknolojinin hayatımıza çok hızlı ve düzensiz bir şekilde giriyor olması hayatımızda bulunan birçok olguyu tetiklerken bunlardan en önemlisi ise kısırlık olmakta. Yapılan incelemeler göre eğer rakamların bu şekilde gitmesi halinde kısırlık gereğinden fazla bir sayıda artış gösterecek. Uzmanlar kısırlığını sadece kadın tarafında değil erkek tarafından da yaşanabilecek bir sorun olduğunu vurguluyor. Yapılan incelemeye göre ise her 10 kişiden birisi gayet normal bir şekilde ay içerisinde gebe kalabilmektedir. Fakat üreme sisteminde sorun yaşayan diğer çiftler ise kendiliğinden gebe kalma problemi yaşamaktadır.
Bunun en büyük nedeni ise yine her hastalığın tetikçisi olan stres olarak belirtilirken bunların da en fazlası olarak ise hemen akla gelen sigara olduğu ortaya çıkıyor. Bu sebeple uzmanlar kesin olarak stres ve alkol ile birlikte sigaradan uzak durmamız konusunda kesin olarak uyarı göndermekte. Bunlar kapsamında ise kısırlığın diğer faktörleri fazla öne çıkmamakta.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı