SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Ahmet Türk’ten Flaş Açıklama

Halkların Demokratik Partisi hangi halkın bilemediğimiz eş başkanı ve milletvekili olarak bilinen Ahmet Türk dokunulmazlıkların kaldırılması ile birlikte tutuklanmıştı. Fakat Türk bu sefer sağlık sorunları nedeni dışarı çıkarıldı.

Ahmet Türk’ten Flaş Açıklama
Bu haber Toprak Çınar tarafından 06 Şubat 2017 - 15:13 'de eklendi ve 440 kez görüntülendi.

Dışarı çıkar çıkmaz çeşitli açıklamalar yapan Soyadını dahi kendisine yakıştırmadığımız Ahmet Türk Herkesin Yeniden Düşünmeye ihtiyacı var Bizde eksik ve yanlışlarımızı ortaya koymalıyız fakat devlet erkanı da eksik ve yanlışlarını ortaya koymalıdırlar dedi.
Ahmet Türk Elazığ cezaevinden Cuma günü akşamı tahliye edildi. Mardin ve Kızıltepe de bulunan Kasrı Konca da ki evi ise ziyaretçi akınına uğradı acaba bu ziyaretçiler Türk’ün hangi yüzünü görmek için ziyaret ettiler. Ahmet Türk Doğan Haber Ajansına verdiği konuşma da tutuklu kaldığı süre içerisin de kendisne herhangi bir şekil de kötü muamele yapılmadığını ve hastaneye gidiş gelişler de Türk Mehmetçiğinin kendisine kurşun sıkanlara dahi ne kadar nazik ve kibar davrandığını bir kez daha gördüğünü açıkladı. Ayrıca Ahmet Türk tutuklu kaldığı süre zarfında Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın kendisini ziyaret ettiğini fakat görüşemediklerini dile getirdi. Bu ziyaret adına Sayın Baykal’a teşekkür ediyorum dedi. Acaba her fırsatta Atatürk’ün arkasına sığınan CHP milletvekilleri bunu Atatürk duysa ne derdi bir düşününler mi?
Ahmet Türk Arkadaşlarım Tutuklanacağım yönünden bir beklentide değillerdi fakat ben bekliyordum çünkü Demirtaş gibi isimler alındı bunu sadece bizi sindirmek için yaptılar ifadelerine yer verdi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /YeniDizin/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı