SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Bahçeli Çıkıp Gitsinler

Her Salı günü olduğu gibi dün yine meclis içerisinde hareketli dakikalar yaşandı. Türkiye Büyük Millet Meclisin’de her Salı partilerin yapmış olduğu grup toplantısı için kendi parti mensupları ile bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli sert sözler ile çıkış yaptı.

Bahçeli Çıkıp Gitsinler
Bu haber Toprak Çınar tarafından 22 Şubat 2017 - 10:15 'de eklendi ve 1.146 kez görüntülendi.

Açılış konuşmasının ardında partisini grup toplantısında konuşmak yapmak üzere kürsüye davet edilen Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli kürsüden sert sözler ile çıkış yaptı. Buna göre ilk başta referandum süreci ile ilgili olarak açıklama yapan Devlet Bahçeli bu süreç içerisinde elimizden ne geliyor ise her daim yapmak için çaba göstereceğiz ve bu Türk Tipi başkanlık sistemini kesin olarak oy sonucunda ülkemize getireceğiz dedi. Devlet Bahçeli aynı zamanda partisinin evet vereceğini de açıklarken parti içerisinde bulunan bazı vekillerin Hayır vermek üzere çalışma yaptıklarına da değinirken sert ifadeler kullandı. Buna göre Devlet Bahçeli bazıları hayır için konuşmalar yapıyor onların bu hayır için yaptıkları konuşma da aslında hiçbir şekilde ‘hayır’ yoktur bilsinler.

Ayrıca partimizin kurallarına alınan kararlara karşın eğer bu şekilde hareket edecek olursalar kesinlikle ama kesinlikle çıkıp giderek kendi partileri kursunlar. Kursunlar ve o şekilde karşımıza gelsinler ki alsınlar boylarının ölçüsünü ifadelerine yer verdi. Ayrıca ortak miting için ise 7 Ağustos Yeni kapı ruhunu halen taşıyoruz diyerek üstü kapalı bir imada bulundu.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA