SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Bahçeli Konuştu

Dün sabah saatlerinde mecliste hareketli dakikalar yaşandı. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bulunan partilerin her hafta Salı günü belli saatler arasında yapmış Parti grup toplantısında MHP lideri Devlet Bahçeli çok sert açıklamalar yaptı. Partisinin Adalet ve Kalkınma partisi ile yan yana aynı yolda yürümek istemesi ve bu şekilde de hareket etmesine yönelik olarak açıklamalar da bulundu.

Bahçeli Konuştu
Bu haber Toprak Çınar tarafından 08 Şubat 2017 - 11:06 'de eklendi ve 396 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanı Devlet Bahçeli partisinin dün yapılan grup toplantısın da hem anayasa değişikliği hem de referandum sürecine yönelik olarak aslında kararının ne olduğunu ve ne olması gerektiğini açıkladı. Bahçeli biz kimsenin yardakçısı değiliz sadece 49 yıldır bu ülke de nasıl siyaset yapıyorsak ve bu kadar süre zarfında nasıl Milliyetçi Hareket Partisi olarak halkımızın ve milletimizin yararına olacak her türlü konuda var isek bu sefer de yine varız dedi. ayrıca biz yönetim şeklimizin temellerini Ötüken de bulunan yazılı abidelerden öğrenmekteyiz dedi. Anayasa değişikliği sürecinde AKP hükümeti değil de ya da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan değil de başkası da olsa biz MHP olarak yine evet diyecektik dedi.

Bahçeli bu anayasa değişikliğinin olması gerekiyordu bu sebep ile yürümeyen ve tıkanan bir sistem ile birlikte devlet yönetmeye çalışmak tam bir hezimettir. Anayasa değişikliği bir demokrasi kaybı olarak değil demokrasinin ayağa kalkması ve Türkiye’nin baş kaldırması demektir dedi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA