SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Bahçeli Şimdi El Bab’a Girebiliriz

Milliyetçi hareket partisi Genel Başkanı ve Merkezi yönetim kurulu (MYK) ve Merkez Disiplin Kurulu (MDK) üyelerinin de aralarında bulunduğu genel kurul ve anayasa referandum süreci ile ilgili olarak yapmış toplantıda MHP genel başkanı konuştu. Kampın son gününde silah sanayicileri Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanı Devlet Bahçeli’ye tüfek hediye etti.

Bahçeli Şimdi El Bab’a Girebiliriz
Bu haber Toprak Çınar tarafından 13 Şubat 2017 - 10:17 'de eklendi ve 1.298 kez görüntülendi.

Kamp boyunca sürekli olarak Konya da olan MHP üyeleri ve genel başkan Devlet Bahçeli sürekli olarak yaptığı konuşmalarda Anaysa ve referandum süreci ile ilgili olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bahçeli birileri çıkmış bize aklını şaşırmış bunlar diyor fakat asıl onlar aklını şaşırmış ki ülkeyi bölmek isteyen hain kesim ile birlikte olup bir ‘hayır’ girişiminde bulunmuşlar. Hayır efendim kimse aklını falan kaçırmadı biz millet için devlet için buradayız şimdiye kadar devlet ve millet için iyi görülen ne varsa her zaman iktidarın yanında olduk bundan sonra da böyle olacaktır dedi.

Ayrıca kampın sona ermesi ile birlikte MHP Konya millet vekili ev sahibi silah sanayicileri tarafından Milletvekili Mustafa Kalaycı’ya tüfek hediye etti. sadece bunun ile de kalmayıp bir pompalı tüfek de Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye hediye edildi. MHP Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre Konya Teşkilatı bazı hediyeler iletti. Hediye edilen tüfek ile poz veren Bahçeli Şimdi El Bab’a girebiliriz ifadelerini kullandı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı