SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Baş Danışman Konuştu

Başbakan Başdanışmanı olan Abdülkadir Özkan FETÖ terör örgütü ile ilgili olarak konuştu. Abdülkadir Özkan FETÖ terör örgütü Dolmabahçe de bitecekti ifadelerini kullandı. Modern zamanların Hasan Sabbah’ı Fethullah Gülen diye bir kitap kaleme alan Başbakan Başdanışmanı Abdülkadir Özkan FETÖ gerçeğini açıkladı.

Baş Danışman Konuştu
Bu haber Toprak Çınar tarafından 21 Şubat 2017 - 12:17 'de eklendi ve 1.286 kez görüntülendi.

1960 yıllar da başlayan ve Türkiye içinde epey bir şeklide yayılan fakat asıl yayılmasını AK Parti döneminde yaptı denilen veya bu yönde kullanılan ifadelere cevap veren başbakan Başdanışmanı Abdülkadir Özkan pekala bu doğru değildir. Çünkü zaten AK Parti geldiğin de bu terör örgütü devletin her türlü daimi damarlarına sızmış bulunmakta idi. Ayrıca sızmak değil devletin gizli bütün belgelerine nerede ise el koymuş ve her türlü bilgiden haberleri bulunmakta idi. AK parti her ne kadar bu durumun farkında olması geç de olsa fark ettiğin de direkt olarak müdahale edemezdi. Hatırlarsanız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başbakanlık döneminde FETÖ Terör örgütü lideri Fethullah Gülen’e Türkiye’ye dön çağrısında bulunmuştu. Aslında bu bir çağrı değil nerede ise kimlik tespiti denilecek cinsten bir olaydı.
Bu gibi bir terör örgütünü hangi iktidar fark etmiş olsa da devletin damarlarına kadar sızmış olan bir örgütün öncü hangi damarlarda bulunduğunu tespit etmek için biraz müsaade etmelisiniz ki o da kendini güvenli sansın dedi. Bu sayede aslın da FETÖ terör örgütü göz önünde tutuldu fakat 15 Temmuz gecesi her şeyin sonu oldu dedi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı