SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Başbakan Binali Yıldırım’dan Ülkücü Selamı Açıklaması

Dün Türkiye Büyük Millet Meclisinde hareketli dakikalar yaşandı özellikle partisinin grup toplantısında konuşma yapmak zere kürsüye gelen Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım bu sefer hem sözlü hem de hareketli göndermelerde bulundu.

Başbakan Binali Yıldırım’dan Ülkücü Selamı Açıklaması
Bu haber Toprak Çınar tarafından 22 Şubat 2017 - 14:15 'de eklendi ve 1.313 kez görüntülendi.

Türkiye Büyük millet Meclisinde her hafta Salı günü olduğu gibi dünde partilerin grup toplantısı yapıldı. Adalet ve kalkınma partisi grup toplantısında konuşmak yapmak üzere kürsüye gelen Genel Başkan Ve Başbakan Binali Yıldırım bu sefer hem hareketle hem de sözleri ille gönderme de bulundu. Kendisini izlemey gelen bir grup Milliyetçi Hareket partisi mensubu o kürsüye çıkınca tezahürat yapmaya başladı Başbakan Binali Yıldırım ise bu tezahüratlara karşılık olarak bozkurt işareti yapıp Milliyetçi Hareket Partisi mensuplarını kucakladı. Ardından ise hiç durmadan vatan diyerek hizmet eden Milliyetçi Hareket Partisi mensupları kardeşlerim durmadan ve tereddüt etmeden vatan diyerek bizimle beraber olduğunuz için ve bundan sonra da bu kutsal topraklar için yapacağınız hizmetler adına sizler teşekkür ederim dedi.
Ayrıca MHP genel Başkanı olan Devlet Bahçeli gibi usta bir siyasetçinin alacağı kararlardan her zaman memnunuz dedi. sadece bunun ile kalmayan başbakan referandum süreci ile ilgili olarak Cumhuriyet Halk Partisi lideri Kemal Kılıçdaroğluna tıpkı onun konuşma ve hitabet şekli ile seslenerek artık kendine gel Ey CHP Lideri diyerek seslenmeyi de unutmadı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı